You are currently viewing פורץ מנעולים בתל אביב
פריצת מנעולים מכל סוג,פורץ מנעולים ללא נזק

פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב

למי מאיתנו לא קרה שנזקק לפורץ מנעולים בתל אביב?אם זה לדלת הדירה שלנו כאשר המפתח אבד או נשבר , אם זה לרכב שננעל והמפתח נשכח בתוכו , או לכספת הביתית שמסרבת להיפתח , ואיפלו לשרשרת האופניים שלנו.

קודם כל תירגעו !!

זה לא שאתם יוצאי דופן ,זה קורה כמעט לכולם. רגע קטן של היסח הדעת יכול לשבש לנו את היום כולו. " רק עניתי שניה לשיחת טלפון מהגן של הילדה "

" לא זוכר איכן הנחתי את המפתח של הבית " ועוד המון שיחות שאנו מקבלים יום יום. זה בסדר! אנחנו בני אדם 

מתי נזדקק למנעולן מתל אביב?

אז כמו שציינתי יש הרבה מקרים שנזדקק למנעולן פורץ מנעולים מתל אביב. את השאלה מתי, אתם בטוח תדעו לבד, אבל השאלות היותר חשובות : את מי להזמין? האם הוא אמין? האם הוא מקצועי? תוך כמה זמן המנעולן יגיע? והאם הוא בכלל מתל אביב?  לא שאלתם. בכדי שלא תזמינו פורץ מנעולים ללא ניסיון , או שתקבלו מחיר מובקע ,  ניתן לכם טיפים שיעזרו לכם להזמין מנעולן מוסמך מתל אביב בלבד שיספק לכם את השירות הדרוש על הצד הטוב ביותר במחיר משתלם , וכמובן בזמני הגעה מהירים במיוחד.

למנעולן פורץ מנעולים בתל-אביב מומלץ לחץ כאן

ראשית חשוב כבר בשיחת הטלפון לציין את כל הפרטים המדוייקים על הדלת והמנעול. מה בדיוק קרה? לדוגמה: אם הדלת נעולה או שזו רק דלת טרוקה. נסו לתאר במדוייק את הבעיה למנעולן שידע לקראת מה הוא מגיע, התיאור המדוייק חשוב לכמה סיבות:

  • חישוב זמני עבודה
  • עלות העבודה
  • שימוש בכלי פריצה המתאימים למנעול או לדלת
  • הגעת המנעולן עם מנעול או חלק תואם לדלת שלכם

לאחר התיאור חשוב לבקש הצעת מחיר מהמנעולן, ולשאול אם יש אופציות חלופיות להוזלת המחיר (במקרה ונדרש) כגון: מנעול מדגם אחר וכו'. חשוב לוודא מול הפורץ מנעולים שהוא אכן מתגורר בתל אביב , או לפחות נמצא שם כרגע. הזמן הוא קריטי ברוב המקרים לכולנו. 

זאת לרוב נדע רק לאחר מעשה.  אבל כמובן שאפשר להפחית את הסיכוי שניפול על מנעולן ללא ניסיון , או פורץ מנעולים ללא תעודת מנעולן ('חאפר') בכך שאפשר בראש ובראשונה לשאול מכרים ולברר אם יש מנעולן טוב בתל אביב שהם מכירים. או לקרוא ביקורות והמלצות על מנעולן שברצונכם להזמין. ( עדיף דקה או שתיים להקדיש לזה, מאשר להזמין 'חתול בשק' ולגלות שעשיתם את טעות חייכם). מנעולן אמין מתל אביב לעולם לא יסתיר את זהותו, ולרוב תמצאו גם תמונות מעבודות שביצע בבית לקוחותיו. אל תתביישו לבקש הצגת תעודת מנעולן מוסמך.

והכי חשוב!! לא לבחור מנעולן רק בגלל הצעת מחיר זולה יותר.  זה תרגיל קלאסי של נוכלים בכדי לסגור את העבודה ולהכפיל או לשלש מחיר תוך כדי עבודה. 

אם חיפשתם מנעולן בתל אביב ואתם לא סגורים על עצמכם קבלו טיפ נוסף איכן תמצאו פורץ מנעולים אמין ומקצועי עם פיקוח. חפשו פורץ מנעולים באתר 'מידרג'. אתר מידרג זה האתר המוביל בתחום בעלי מקצוע המפוקחים. למנעולן מומלץ במידרג לחץ כאן

חפשו גם: 'מנעולן בתל אביב יצאת צדיק'  

לסיכום:

מצאתם פורץ מנעולים טוב בתל אביב? יש לכם המלצות על מנעולנים מתל אביב? אל תשמרו אותם לעצמכם. כך תוכלו לתת גם למקרים וגם למנעולן להצליח יותר.

כיתבו ביקורת באתר , בפוסט הפייסבוק , תארו את המקרה שלכם ואת החוויה מול המנעולן, יחד נוכל להצליח כולנו .

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. עינת לוי

  תודה על השירות הנפלא ☺️
  נושא: פריצת מנעול אופניים (חוף תל ברוך)
  הגיע תוך דקות פרץ את המנעול במקצועיות ללא נזק במחיר סימלי

 2. רום דנון

  השירות הכי איכותי שקיבלתי בחיים. לאחר שננעלנו במרפסת הדירה (ב1:00 בלילה) אברהם היחיד שענה לנו. היה עליו לפרוץ את דלת הכניסה של הבית (פלדלת) ולאחר מכן את דלת המרפסת (דלת אלומיניום). 21 דק עברו וחולצנו בשלום.
  אנו מודים לך על העבודה הטובה , הגעה סופר מהירה בלב ת"א השירות והיחס המרגיע .
  משפחת דנון ת"א

 3. אלן ענר ר"ג

  איבדנו את מפתחות הבית ביום ה' בערב וביום שישי בבוקר פנינו אליו בבקשה לבוא להחלפת צילינדר. הגיע אלינו בצהריים והתברר שמנגנון הדלת ישן מאוד ושום צילינדר לא מתאים. הוא השקיע מאמץ, תושייה וזמן רב עד שמצא פתרון, כדי לא להשאיר אותנו, זוג מבוגרים, חסרי בטחון כל הסופ"ש. למרות הזמן הרב שהיה אצלנו , הוא לא ביקש תשלום גבהה יותר ממה שקבענו.
  מדובר בבעל מקצוע אחראי, מקצועי ואדיב ואנחנו מאוד ממליצים עליו.

כתיבת תגובה