פורץ דלתות

פורץ דלתות
פריצת דלת

פורץ דלתות מוסמך

מצאתם את עצמכם מול דלת שלא נפתחת לאחר יום עבודה? המפתח נגנב או אבד? הדלת נטרקה? או שהמנעול לא מגיב? כאן תזדקקו לפורץ דלתות מקצועי. פורץ דלתות מקצועי יגיע במהירות לפרוץ כל סוג דלת, לאתר את התקלה ובמידת הצורך לתקן אותה, כל זאת ללא שום נזק לדלת.

זקוקים לפורץ דלתות מוסמך?

אם הגעתם למאמר זה כנראה שאתם מחפשים פורץ דלתות בסביבתכם. פריצת דלת או מנעול מחייבת להזמין אך ורק פורץ מורשה בעל תעודות, ניסיון וכלים מתאימים.
אצלנו ב'מגן אברהם-רשת מנעולנים ארצית' , ריכזנו צוות פורצים מומחים ואמינים המעניקים שירותי פריצת דלתות, פריצת מנעולים ורכבים.

לאחר שהפריצה הסתיימה בהצלחה, המנעולן מאתר את סיבת התקלה במידה וקיימת, ומתקן אותה, בין אם מדובר בהחלפת צילינדר לדלת, תיקון מנעול או מנגנון. פורץ מוסמך ומקצועי יתקן או יחליף חלקים נחוצים לדלת ויחזיר לכם את רמת הביטחון הנדרשת מהדלת שלכם.

פורץ דלתות – מתי נזדקק?

 • פריצת דלתות לאחר אובן מפתחות .
 • פריצת דלת עם מפתח שבור בתוך הצילינדר (ישנם מקרים בהם ניתן לחלץ את המפתח השבור).

 • פריצת צילינדר לדלת.

 • פריצת דלת רב בריח, רשפים, פלדלת, שריונית חסם דתות כניסה, דלת פנים, אלומיניום, דלת עץ ועוד.

 • פריצת סגר עליון לדלת.

 • פריצת דלת ללא נזק. באמצעות כלים המדמים מפתח מקורי.

 • פריצת דלת טרוקה (דלת לא נעולה).

 • פריצת מנעול כספת לדלת.

איך בוחרים פורץ דלתות?

חשוב לוודא שהפורץ שהזמנו עונה על הדרישות הבאות:

 1. יש ברשותו תעודת פורץ מורשה.

 2. המנעולן נמצא קרוב לאיזור שלנו, או לחלופין יש לו פורץ זמין בסביבה.

 3. לברר עלויות מחירים מראש (הערכה משוערת במידה וצריך להחליף חלקים, או במורכבות הפריצה).

 4. במידה וצריך החלפת חלקים (צילינדר, מנעול, ידיות…) לברר מראש אם יש ברשות המנעולן  את האביזרים.

פריצת מנעול לדלת
פריצת דלת כניסה

כמה עולה פריצת דלת?

אנו ב'מגן אברהם-רשת מנעולנים ארצית', מתחייבים לשלוח אליכם מנעולן מוסמך, מקצועי, ואמין.

ישנם מקרים לא מעטים שמנעולנים מנצלים את המצוקה וחוסר האונים של לקוחות שהדלת שלהם ננעלה, ובכך הם מציעים מחירים מופרזים מאד שלא משאירים הרבה ברירה.

עלות פריצת דלתות אינה קבועה והיא מבוססת על כמה פרמטרים שונים: סוג הדלת, סוגי הנעילה, מורכבות הפריצה וזמן העבודה.

מחירי פריצת דלתות משתנה לפי שעות העבודה.

 • דמי ביקור: 150-250 ₪

 • פריצת דלת טרוקה: 250-400 ₪

 • פריצת דלת פנים: 250-350 ₪

 • פריצת דלתות כניסה: 250-450 ₪

 • פריצת דלת מחסן: 250-350 ₪

 • פריצת דלתות אש: 300-450 ₪

 • פריצת דלת עם מנעול כספת עליון:  350-450 ₪

 • פריצת סגר עליון: 250-350 ₪

איך לפרוץ דלת?

פריצת דלתות היא דבר נפוץ בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות. אבל, בחיים האמיתיים, זה לא כל כך קל לפרוץ דלת. ניתן לייצר את הדלת מכל חומר ועובי החומר יקבע עד כמה קשה לפרוץ את הדלת.

פריצת דלת היא משימה קשה עבור אנשים רבים. זה דורש הרבה כוח וטכניקה. פורץ הדלתות ידע בדיוק באיזו דרך יעילה לפריצת הדלת. המנעולן משתמש בציוד מתאים ומיוחד בכדי לפרוץ את הדלת ללא נזק. מנעולן פורץ דלתות כאן בכדי לעזור לאנשים שנעולים מחוץ לביתם. אנו יכולים להשתמש במגוון שיטות לפרוץ את הדלת מבלי לגרום נזק.

חשיבות של דלת נעולה.

דלת נעולה חשובה מסיבות רבות. דלת נעולה יכולה להגן על הבית שלך מפני פורצים ופולשים. זה גם מספק בטיחות לך, למשפחתך. במקרה של תקלה בנעילה מומלץ להזמין מנעולן ולא לנסות לפרוץ ללא ניסיון. לדלת רכיבי נעילה רבים שכולם חייבים להיות במיקום מדוייק. להזמנת מנעולן דחוף לחץ כאן » 050-7511372

מנעול לדלת (מנגנון)

נספק סקירה קצרה של אופן פעולתו של מנעול דלת. המנעול הוא החלק החשוב ביותר בדלת כי הוא זה ששומר על הדלת סגורה ומונע מאנשים לא רצויים להיכנס. למנעול שני חלקים עיקריים: הבריח ומנגנון לדלת. ישנו בורג הממוקם בחלק הפנימי של הדלת וכאשר הוא מחליק למקומו, הוא דוחף את הבריחים בדלת לחורים במשקוף בכדי ליצור אטימה הדוקה. הבריחים בדרך כלל ממוקמים משני צידי המשקוף, ובחלקו העליון והתחתון של הדלת. כך שכשמישהו מנסה לפתוח אותה, הוא פוגע קודם באזור הזה. אם יש להם מפתח, אז הם יכולים להחליק אותו פנימה ולסובב כדי לפתוח אותו, אבל אם לא אז הם לא יכולים להיכנס בלי לפגוע או לשבור משהו אחר.

צילינדר לדלת

צילינדר דלת הוא מכשיר נעילה המשמש לשמירה על דלת סגורה ונעולה. מנעול לדלת עשוי לרוב ממתכת או פלדה וניתן להתקין אותו במנגנון הדלת. המנעולים הנפוצים ביותר הם מנעולי צילינדר אשר משתמשים במפתח כדי לפתוח אותם. מנעול הצילינדר פועל באמצעות פינים שנמצאים בתוך צילינדר עם חריצים. כאשר תכניס את המפתח למנעול ותסובב אותו, הפינים ינועו למעלה או למטה על מנת שישתלבו באחד החריצים הללו. ברגע שכל הפינים הועברו למקומם, תוכלו לפתוח את הדלת ללא כל בעיה.

תגיות חיפוש – פורץ דלתות : פריצת דלת I פורץ דלת  I פתיחת דלת I פורץ דלתות I פורץ דלתות הכי זול I איך לפרוץ דלתות I פורץ דלת של בית I פורץ דלת של עסק I מפתח נתקע בבית | פורץ דלת נעולה I פריצת דלת בבית I פורץ דלתות מורשה I לפרוץ דלת I מחיר פריצת דלת I אובדן מפתחות לבית I פורץ דלתות לדירה I פורצי דלתות I פריצת דלת בלי נזק I פריצת דלתות I פורץ דלתות מוסמך