מנעול כספת לדלת

שירותי פריצה והתקנה

מנעול כספת
התקנת מנעול כספת

מנעול כספת עליון

 שירותי פריצה והתקנת מנעול כספת בכל הארץ.

מנעול זה מוכר גם בשם 'מנעול ג’ואל' , זהו מנעול מיוחד קשה מאוד לפריצה המעניק ביטחון לבית.

כיום ידוע שכל פורץ או גנב שנתקל בדלת בעלת מנעול כספת בדלת, הוא פשוט מדלג על הדלת מראש ומבין שהדלת מוגנת יותר משאר המנעולים הרגילים. גם מנעולן שהוזמן לפרוץ דלת עם מנעול כספת עליון לדלת נתקל בקושי וזמן רב לפרוץ מנעול כזה למרות כלי הפריצה הכי איכותיים שיש ברשותו.

מנעול כספת מעניק בטחון מוגבר, שכן הוא מותקן בתוך גוף הדלת והצילינדר שלו אינו נגיש, כך שכמעט ובלתי אפשרי לפרוץ מנעול כזה. ישנם מנעולים איטלקיים איכותיים ומומלצים יותר, ישנם מנעולי כספת של רב-בריח ומולטילוק, ויש גם מנעולי כספת סיניים זולים, שאורך החיים שלהם קצר יחסית.

 

איך מתקינים מנעול כספת לדלת?

התקנה של מנעול כספת היא עבודה מורכבת, זו לא פעולה פשוטה יחסית למנעולן כמו החלפת צילינדר או החלפת מנעול לדלת. התקנת מנעול כספת כוללת קידוחים מדוייקים בעלי מידות שונות גם בדלת וגם במשקוף, ויכולה להימשך בסביבות השעתיים. התקנה כזו יקרה יותר מביקור מנעולן רגיל.

מדוע נחוץ מנעול כספת לדלת?

כמו שכבר הוסבר בתחילת המאמר, מנעול כספת זהו מנעול מושלם נגד פריצה או כניסה לא רצוייה לבית שלנו.

המושג: 'ביתו של אדם מבצרו' מתאר במדוייק את ההגנה לבית שלנו. כיום ברוב הדלתות החדשות יש הכנה למנעול עליון, מה שמוזיל את מחיר ההתקנה, ואת מורכבות העבודה. בעבר היו מותקנים מנעולים מסוג זה רק באיזורי עוני ופשיעה. כיום ידוע שכנופיות גנבים מתלבשות על ערים ומכים כמעט בכל בית ללא הבחנה. לרוב שהם נתקלים בדלתות "קשות לפיצוח" ,דלת שיכולה לעכב את זמן הפריצה משמעותית ולהשתמש בכלי פריצה מרעישים ואגרסיבים, הם מעדיפים לוותר ולדלג לדלת קלה ופשוטה יותר.

כמה זה עולה לנו?

עניין עלות פריצת מנעול שכזה, או התקנת מנעול כספת לדלת מבוססת לפי כמה פרמטרים: סוג המנעול הקיים בדלת, עובי וסוג הדלת, אם קיימת הכנה בדלת, וכמובן שעות העבודה.

ישנם מנעולים בעלי דיסקטית נגד קידוח, מה שמקשה גם על מנעולן לחדור אותה ולהגיע לשלב הפריצה, ויש דלתות בעלות דופן כפול כמו דלתות רשפים, פלרז, דלת אש.

  • דמי ביקור: 150-250 ₪

  • פריצת מנעול כספת סינית 300-450 ₪

  • פריצת מנעול רב בריח 350-500

  • פריצת מנעול נגד קידוח 400-550 ₪

  • התקנת מנעול כספת סיני 450-550 ₪

  • התקנת מנעול 'רב בריח' 500-700 ₪

  • התקנת מנעול 'מולטילוק' 600-800 ₪

  • תוספת תשלום בשעות הערב: 50-90 ₪

  • תוספת תשלום שעות הלילה: 100-200 

מנעול כספת רב בריח
מנעול כספת
מנגנון מנעול כספת
מנעול כספת נגד קידוח
מנעול כספת מוגן קידוח
חייג עכשיו דילוג לתוכן