מנעול כספת לדלת

שירותי פריצה והתקנה

מנעול כספת

מנעול כספת עליון

אם אתה מרגיש שאתה צריך אבטחה נוספת לדלת שלך אל תחפש רחוק מידי, מנעולי כספות מספקים שכבת אבטחה נוספת לדלת שלך שהיא גם אמינה וגם קלה לשימוש. מאמר זה ידון בסוגי מנעולי הכספות הזמינים, תהליך ההתקנה והיתרונות של שימוש במנעול כספת.

שימוש במנעול עליון לדלת מספק יתרונות רבים לבעלי בתים. לא רק שהם מספקים אבטחה נוספת, אלא הם גם מספקים נוחות. יתר על כן, מנעולים רבים מספקים גם תכונות נוספות, כגון אבטחה משופרת, עם כל התכונות הללו, מנעולי כספות מספקים לבעלי בתים שקט נפשי מוגבר בנוסף לאבטחה ונוחות. בהתאם לסוג המנעול שאתם רוכשים, ומספקים את התכונות שאתם צריכים. ישנם סוגים רבים של מנעולים זמינים, כך שתוכלו למצוא בקלות אחד שעונה על הצרכים שלכם. בסך הכל, מנעולי כספות מספקים דרך מצוינת לשמור על אבטחת הבית שלך ולספק גישה נוחה לך ולמשפחתך. עם התכונות והיתרונות השונים הזמינים, מנעולי כספות הם בחירה מצוינת עבור כל בעל בית. אם אתם מחפשים להוסיף שכבת אבטחה נוספת מנעולי כספות יכולים לספק את הפתרון שאתם צריכים.

שירותי פריצה והתקנת מנעול כספת בכל הארץ.

מנעול זה מוכר גם בשם 'מנעול ג’ואל' , זהו מנעול מיוחד קשה מאוד לפריצה המעניק ביטחון לבית. כיום ידוע שכל פורץ או גנב שנתקל בדלת בעלת מנעול כספת בדלת, הוא פשוט מדלג על הדלת מראש ומבין שהדלת מוגנת יותר משאר המנעולים הרגילים. גם מנעולן שהוזמן לפרוץ דלת עם מנעול כספת עליון לדלת נתקל בקושי וזמן רב לפרוץ מנעול כזה למרות כלי הפריצה הכי איכותיים שיש ברשותו.

מנעול עליון מעניק בטחון מוגבר, שכן הוא מותקן בתוך גוף הדלת והצילינדר שלו אינו נגיש, כך שכמעט ובלתי אפשרי לפרוץ מנעול כזה. ישנם מנעולים איטלקיים איכותיים ומומלצים יותר, ישנם מנעולי כספת של רב-בריח ומולטילוק, ויש גם מנעולים סיניים זולים, שאורך החיים שלהם קצר יחסית.

 

מנעול כספת רב בריח

איך מתקינים מנעול כספת לדלת?

תהליך התקנה: התקנת מנעול עליון על הדלת שלכם הוא תהליך פשוט יחסית, ולרוב ניתן לבצע אותו תוך מספר שעות. עם זאת, אם אינכם מנוסים במנעולים, עדיף להזמין מנעולן מקצועי שיסיים עבורכם את ההתקנה. מנעולן מקצועי יוכל לוודא כי המנעול מותקן כהלכה ויוכל לתת כל ייעוץ או סיוע נוסף שתזדקקו לו.

התקנה של מנעול כספת היא עבודה מורכבת, זו לא פעולה פשוטה יחסית למנעולן כמו החלפת צילינדר או החלפת מנעול לדלת. התקנת מנעול כספת כוללת קידוחים מדוייקים בעלי מידות שונות גם בדלת וגם במשקוף, ויכולה להימשך בסביבות השעתיים. התקנה כזו יקרה יותר מביקור מנעולן רגיל.

סימון מיקום המנעול בדלת ראשית יש לסמן את המיקום בדלת בו אנחנו מעוניינים להתקין את המנעול, חשוב לוודא שהגובה מתאים לכל בני הבית, ואינו מקשה על השימוש בעת פתיחה או נעילה.

חיתוך דופן הדלת – לאחר סימון רוחב וגובה המנעול בדלת, נבצע חיתוך בדופן הדלת בכדי להכניס את המנעול לדלת, נסמן את החורים בסרגל המנעול ונבצע קידוח במקדח 4' 

קידוח פתח הכנסת מפתח – נסמן את הנקודה המדוייקת בחזית הדלת, ונקדח בעזרת מקדח כוס לפלדה בקוטר 28' משתי צידי הדלת

קידוח משקוף – בכדי שהבריחים של המנעול כספת יבצעו נעילה, עלינו לסמן את המיקום המדוייק שלהם בגובה המשקוף ולבצע קידוח בעזרת מקדח כוס 18' במשקוף הדלת

קידוח חור במשקוף להתקנת מנעול עליון

יתרונות מנעול כספת לדלת

כמו שכבר הוסבר בתחילת המאמר, מנעול כספת זהו מנעול מושלם נגד פריצה או כניסה לא רצוייה לבית שלנו.

המושג: 'ביתו של אדם מבצרו' מתאר במדוייק את ההגנה לבית שלנו. כיום ברוב הדלתות החדשות יש הכנה למנעול עליון, מה שמוזיל את מחיר ההתקנה, ואת מורכבות העבודה. בעבר היו מותקנים מנעולים מסוג זה רק באיזורי עוני ופשיעה. כיום ידוע שכנופיות גנבים מתלבשות על ערים ומכים כמעט בכל בית ללא הבחנה. לרוב שהם נתקלים בדלתות "קשות לפיצוח" ,דלת שיכולה לעכב את זמן הפריצה משמעותית ולהשתמש בכלי פריצה מרעישים ואגרסיבים, הם מעדיפים לוותר ולדלג לדלת קלה ופשוטה יותר.

יתרונות 

אחד היתרונות הברורים ביותר של התקנת מנעול עליון על הדלת שלך הוא האבטחה המוגברת שהוא מספק לבית שלך. מנעול עליון יקשה הרבה יותר על פולשים להיכנס לביתכם, שכן הוא דורש רמה גבוהה יותר של מיומנות ומאמץ לפרוץ מאשר מנעול סטנדרטי לדלת. בנוסף, מנעול עליון הוא דרך מצוינת להרתיע פורצים פוטנציאליים, שכן הוא נראה מבחוץ ועלול לגרום להם לחשוב פעמיים על ניסיון לפרוץ. יתרון נוסף של התקנת מנעול עליון על הדלת שלך הוא הנוחות הנוספת שהוא מספק. מנעול עליון יקל עליך הרבה יותר לנעול ולפתוח את הדלת מבפנים, שכן לא תצטרך להתכופף או להושיט יד כדי לעשות זאת. בנוסף, הרבה יותר קל לדעת אם הדלת נעולה או לא כאשר מנעול עליון מותקן, מכיוון שאתה יכול פשוט להסתכל על הדלת כדי לראות אם היא מאובטחת.

מנעול כספת לדלת

מנעול כספת לדלת-מחיר

עניין עלות פריצת מנעול שכזה, או התקנת מנעול כספת לדלת מבוססת לפי כמה פרמטרים: סוג המנעול הקיים בדלת, עובי וסוג הדלת, אם קיימת הכנה בדלת, וכמובן שעות העבודה.

ישנם מנעולים בעלי דיסקטית נגד קידוח, מה שמקשה גם על מנעולן לחדור אותה ולהגיע לשלב הפריצה, ויש דלתות בעלות דופן כפול כמו דלתות רשפים, פלרז, דלת אש.

  • דמי ביקור: 150-250 ₪

  • פריצת מנעול כספת סינית 300-450 ₪

  • פריצת מנעול רב בריח 350-500

  • פריצת מנעול נגד קידוח 400-550 ₪

  • התקנת מנעול כספת סיני 450-550 ₪

  • התקנת מנעול 'רב בריח' 500-700 ₪

  • התקנת מנעול 'מולטילוק' 600-800 ₪

  • תוספת תשלום בשעות הערב: 50-90 ₪

  • תוספת תשלום שעות הלילה: 100-200 

בסך הכל, מנעולי כספות הם אופציה מצוינת להשגת אבטחה נוספת על הדלת שלך. עם המידע הנכון, תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לצרכים שלכם ולהבטיח שהדלת שלכם מאובטחת כהלכה.

להפיק את המרב מהמנעול שלך

לאחר התקנת המנעול העליון שלך, עליך לנקוט בצעדים כדי להבטיח שהוא פועל כהלכה ונשאר מאובטח. בראש ובראשונה, ודאו שאתם משתמשים במפתח הנכון כדי לפתוח ולסגור את המנעול. אם יש לך מספר מנעולים על הדלת, ודא שאתה משתמש במפתח עבור המנעול העליון בלבד. בנוסף, ודא שהמפתח אינו קל לשכפול או גישה אליו. כמו כן, חשוב לבדוק את המנעול העליון על בסיס קבוע, כדי לוודא שהוא עדיין תקין ולא נפגע מגורמים חיצוניים. כמו כן, חשוב להתעדכן בחידושי האבטחה האחרונים, כגון מנעולים ביומטריים או מנעולים חכמים. אלו הן דרכים נהדרות להוסיף שכבת אבטחה נוספת לדלת שלך ויכולות לעזור להרתיע פולשים פוטנציאליים. בנוסף, ודא שהמנעול משומן ומתוחזק כראוי, שכן מנעול יבש עלול להיות נוקשה וקשה לפתיחה. אם תבצע את השלבים הבאים, אתה יכול להיות בטוח שהמנעול העליון שלך יישאר מאובטח ואמין במשך שנים רבות.

סיכום

התקנת מנעול עליון היא דרך מצוינת להוסיף שכבת אבטחה נוספת לדלת שלך. עם זאת, חשוב לנקוט בצעדים המתאימים כדי להבטיח שהוא פועל כראוי ונשאר מאובטח. זה כולל שימוש במפתח הנכון, בדיקה קבועה של המנעול והתעדכנות בחידושי האבטחה האחרונים. בנוסף, שמירה על המנעול משומן ומתוחזק כראוי חיונית למנעול לאורך זמן. על ידי ביצוע שלבים אלה, אתה יכול להבטיח שהמנעול העליון שלך יישאר מאובטח ואמין במשך שנים רבות.

התקנת מנעול עליון מביאה לתחושת ביטחון גדולה ושקט נפשי. כל עוד אתה בוחר את סוג המנעול הנכון ומתקין אותו נכון, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהבית והחפצים שלך בטוחים ומוגנים.

דילוג לתוכן