מנעולן בנתיבות

מנעולן מוסמך
באישור משרד המשפטים - ישראל
דירוג לקוחות: (210) 5
5/5

שירותי מנעולנות 24 שעות – פריצה והתקנת מערכות אבטחה|טפט לדלת|מנעולן רכב|פורץ כספות

מנעולן באישור המשטרה
באישור משטרת ישראל

צור קשר

סרטונים

שירותי פריצה ומנעולנות  24 שעות.

שירות מהיר, אדיב, ומקצועי.

מחירים זולים!!!

 

ביקורות והמלצות

"מגן אברהם – רשת מנעולנים ארצית"! אנחנו גאים להיות רשת המנעולנים המובילה  בישראל, אנו מספקים שירות מקצועי ואמין בכל שעה מכל פינה בישראל.

מגן אברהם תספק לכם שירות מקצועי, אמין וזמין 24/7. האמינות והמקצועיות הם ערכים בולטים במגן אברהם. צוות המנעולנים שלנו מורכב ממומחים מיומנים ומנוסים. 

אנחנו זמינים לשירותכם בכל שעה, ומבטיחים זמינות מיידית ותגובה מהירה, בכדי להבטיח שתקבלו עבודה מקצועית ושירות מסור. אם אתם מחפשים מנעולן מהימן ומקצועי, אל תהססו ליצור קשר עם מגן אברהם – רשת מנעולנים ארצית. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל צרה ובכל שעה. בנוסף אנו מתמחים בעיצוב וחידוש דלתות.

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע מקיף על השירותים שאנו מספקים.

מנעולנים בנתיבות

אנחנו חברה מובילה בתחום המנעולנות בנתיבות וסביבתה. אנו מתמחים במתן מגוון שירותים בתחום האבטחה והמנעולנות, ואנו כאן כדי לעזור לך בכל צרכיך האישיים והמקצועיים שלך.

שירותי המנעולנות שלנו כוללים:

1. פריצת רכבים: אם איבדת את המפתחות של רכבך או נעול בתוך הרכב, אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה ביעילות ובמהירות. צוות המומחים שלנו מתגאה בידע ובניסיון רבים בפתיחת רכבים מגוונים ובטיפוח רכבי פרטיים ומסחריים.

2. פורץ מנעולים: במקרה שאתה נעול מחוץ לביתך או שאיבדת את המפתחות, אנחנו מגיעים למקום במהירות ומבצעים פתיחת מנעולים בצורה מקצועית ובטוחה. אנו מציעים שירות זמין 24/7 עבור מקרים חירום ואנו מתחייבים לפתור את הבעיה בצורה מיידית ומקצועית.

3. פריצת כספות: אנחנו מבינים את החשיבות של האבטחה של הערכים שלך. בכן, אנחנו מספקים שירותי פתיחה ושיפוץ כספות בצורה מקצועית ומומחית. צוות המומחים שלנו יעזור לך לגשת לתוכן הכספת שלך במקסימום אבטחה ובטחון.

4. פורץ דלתות: אם נעולת חוצות בחוץ או איבדת את המפתחות לדלת המקום שלך, אנחנו כאן כדי לפתוח את הדלת בצורה בטוחה ומקצועית. צוות המנעולנים שלנו מיומן בפתיחת דלתות בכל סוגיהן ומבטיח לא לגרום נזק לדלת או למנעולים.

5. טפט לדלת: אנחנו מתמחים גם בהתקנת טפט לדלת, שילוב מרהיב של אבטחה ועיצוב. אנו מציעים מגוון רחב של טפטים לדלתות, מתאימים לכל סגנון וטעם. צוות המומחים שלנו יתאים את הטפט לדלתך בדיוק לפי הצרכים שלך ויבצע את ההתקנה במקצועיות מלאה.

6. החלפת צילינדר לדלת: אם אתה רוצה לשפר את האבטחה של הבית שלך או העסק שלך, אנחנו ממליצים להחליף את הצילינדר של הדלתות. אנו מספקים מגוון רחב של צילינדרים איכותיים ובטוחים לבחירתך. צוות המנעולנים שלנו יבצע את ההחלפה בצורה מהירה ומקצועית.

אנחנו מאמינים בשירות מקצועי ואדיב, ובתמיכה מלאה בלקוחותינו. לכן, כל השירותים שלנו מבוצעים על ידי צוות מומחים ובשימור חשיבה יציבה ויצירתית.

אל תהסס ליצור עימנו קשר כדי לקבל מידע נוסף ולקבוע פגישה עם אחד מהמומחים שלנו. אנחנו כאן כדי לספק לך את הפתרונות הטובים ביותר לכל צרכי המנעולנות שלך.

השירותים שלנו

פורץ מנעולים

לחץ כאן

פורץ מנעולים

אנו נותנים שירות פורץ מנעולים 24/7 ובכך מבטיחים זמינות מיידית כאשר אתם זקוקים לשירות שלנו. אנחנו מיומנים ומקצועיים ומציעים שירותי חירום לפתרון מיידי. אנחנו מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים כמו: מנעולי דלתות, מנעולי תיבות דואר, מנעולי אופניים ועוד.
למידע נוסף

פורץ מנעולים 

אנחנו חברה מובילה בתחום המנעולנות ואבטחת הבתים והעסקים בנתיבות והסביבה. אנו מתמחים בפריצת מנעולים שונים וספקים מגוון שירותים על מנת לענות על כל צרכי האבטחה שלך.

שירותים המוצעים על ידינו כוללים:

1. פריצת מנעולי תליה: אם אתה נעול מחוץ לביתך ואין לך גישה למפתחות, אנחנו כאן כדי לפתוח את המנעול התלוי בדיוקה מהירות וביעילות. צוות המנעולנים שלנו מיומן ומיוחד בפתיחת מנעולים תלויים ויבצע את השירות במקצועיות מלאה.

2. פתיחת מנעולי אופניים: אם אתה נתקע עם האופניים שלך ואין לך את המפתח הנכון לפתיחת המנעול, אנחנו יכולים לעזור. אנו מספקים שירות מיידי ומקצועי של פתיחת מנעולים לאופניים, כך שתוכל להמשיך בנסיעה שלך בקלות.

3. פריצת מנעולי דלתות: אנו מבינים כמה חשובה הגישה לביתך או למקום העסק שלך. אם אתה נעול מחוץ לדלת ואין לך את המפתח, אנחנו כאן כדי לפתוח את הדלת בצורה מקצועית ומהירה. צוות הפורצים שלנו מיומן בפתיחת מנעולי דלתות שונים ויבצע את השירות בקפידה ובאיכות.

4. פריצת מנעולים חכמים: הטכנולוגיה המתקדמת מציבה מערך של מנעולים חכמים שמשתמשים במערכת דיגיטלית לגישה ובקרת גישה. אם נתקעת עם מנעול חכם ואין לך את הקוד או המפתח הנכון, אנחנו מספקים שירות פריצה מקצועי למנעולים חכמים. צוות המנעולנים שלנו מבין את הטכנולוגיה הזו ויעזור לך לגשת לתוך המנעול בצורה יעילה ובטוחה.

פריצת מנעול חכם

אנו מתמחים בפתיחת מנעולים בצורה מקצועית, בשימור המומלצים על ידי היצרנים ובשימור של שלמות הדלתות והמנעולים. צוות המנעולנים שלנו מאובטח ומיומן, ויהיה שם כדי לספק לך את השירות הטוב ביותר בזמן ובמחיר הוגן.

צור עמנו קשר עכשיו כדי לקבוע פגישה או לקבל מידע נוסף על שירותינו המקצועיים בפורץ מנעולים בנתיבות. אנו כאן כדי לעזור לך בכל צרכי האבטחה שלך!

 

פורץ רכבים

לחץ כאן

פורץ רכבים

פורץ רכבים 24/7 כולל שירותי חירום - אני מציע שירותי פריצת רכבים ושירותי חירום בכל שעה, כולל חגים ובסופי שבוע. אני מבצע פריצת רכבים בכל סוגי הרכבים, כולל אופנועים, רכבי יוקרה ומשאיות. במקרה חירום, כמו לכודים, או ילד נעול ברכב, אני מגיע מיד למקום ומספק שירות מהיר ומקצועי כדי לפתור את הבעיה במהירות וביעילות.
למידע נוסף

פורץ רכבים בנתיבות

שירותי פריצת רכבים מקצועיים שלנו בנתיבות!

אנו חברה מובילה בתחום פריצת רכבים ואבטחת הרכבים בנתיבות והסביבה. אנו מתמחים בספק מגוון שירותים כדי לענות על כל צרכי הפתיחה והאבטחה של רכבך.

שירותים המוצעים על ידינו כוללים:

1. פורץ רכבים בנתיבות: אם איבדת את המפתחות לרכבך, נקלעת לרכב נעול או נתקעת עם המפתח בתוך הרכב, אנחנו כאן כדי לפתוח את הרכב בצורה מקצועית ובטוחה. צוות הפורצים שלנו מיומן בפתיחת רכבים מגוונים ויבצע את השירות במקצועיות מלאה.

2. פריצת רכבי יוקרה: אנו מתמחים גם בפתיחת רכבים יוקרתיים ומותאמים אישית. אם יש לך רכב יוקרתי שבו נעולת מחוץ למכונית או איבדת את המפתחות, אנחנו מספקים שירות מקצועי ומהיר כדי לפתוח את הרכב ולהבטיח שלא ייגרם נזק לרכב.

3. נעילת וואקום ברכב גרמני: אנו מספקים שירותים מתקדמים של פריצת נעילת וואקום ברכב גרמני. נעילת וואקום היא טכנולוגיה מתקדמת שמבטיחה אבטחה גבוהה לרכב. אם נקלעת לבעיה עם מערכת הנעילה של רכבך, צוות המומחים שלנו יספק לך את הפתרון המתאים ביותר.

פריצת מנעול לרכב

4. פריצת רכב עם מוט וכרית ניפוח: במקרים בהם המערכת הרגילה של הרכב אינה זמינה, כמו כשנקעת מחוץ לרכב ואין לך את המפתחות, אנו משתמשים בכלים מתקדמים כמו מוט וכרית ניפוח כדי לפתוח את הרכב בצורה מוקפדת ובלתי פוגעת.

בין אם זה רכב פרטי או רכב מסחרי, אנחנו יכולים לספק לך את השירות הטוב ביותר בתחום הפורץ רכבים בנתיבות. צוות המומחים שלנו זמין 24/7 ומוכן לספק לך עזרה מיידית ומקצועית.

צור קשר עםנו עכשיו כדי לקבוע פגישה או לקבל מידע נוסף על שירותינו המקצועיים בפורץ רכבים בנתיבות. אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתוח את הדלת לעולם חדש של אבטחה וביטחון!

פורץ דלתות

לחץ כאן

פורץ דלתות

קרה לכם שהגעתם לדלת ביתכם וגיליתם שמפתחות הבית אבדו או נגנבו? פורץ דלתות הוא הפתרון שלכם. אנו מתמחים בפריצת דלתות נעולות, או במקרה של דלת טרוקה. דלתות עם מנעולים פשוטים או מורכבים, דלתות עם מערכת אבטחה מתקדמות.
למידע נוסף

פורץ דלתות

ברוכים הבאים לשירות פורץ דלתות מקצועי בנתיבות!

אנו חברה מובילה בתחום פתיחת דלתות ואבטחת הבתים והעסקים בנתיבות והסביבה. אנו מתמחים בספק מגוון שירותים כדי לענות על כל צרכי הפתיחה והאבטחה של הדלתות שלך.

שירותים המוצעים על ידינו כוללים:

1. פריצת דלת פלדלת: אנחנו מתמחים בפריצת דלתות פלדלת המספקות רמת אבטחה גבוהה. אם נתקעת עם מנעול פלדלת או אין לך את המפתח המתאים, צוות הפורצים שלנו יבצע את השירות בצורה מקצועית ובטוחה על מנת לפתוח את הדלת בקלות ובמהירות.

2. פריצת דלת רב בריח: אנו מתמחים גם בפריצת דלתות רב בריח, המיועדות לאבטחת ומניעת פריצות. בעזרת הכלים המתקדמים שלנו, צוות המנעולנים שלנו יפתח את הדלת וישמור על שלמותה, כך שתוכל להרגיש בטוח בביתך או במקום העסק שלך.

פורץ דלתות

3. דלתות פנים ודלתות כניסה: אנו מבינים את חשיבות הפרטיות והאבטחה בבתים ובמקומות העסק. עם צוות המומחים שלנו, תוכל לסמוך על שירות מקצועי לפריצת דלתות פנים או דלת כניסה. אנו נפתח את הדלתות בצורה מדויקת ובטוחה, מבטיחים את שלמותן ומסייעים לך לגשת למרחבים שאליהם אתה מעוניין.

4. פריצת דלת ממד: אנו מספקים גם שירותים מקצועיים של פריצת דלתות ממד, אשר עשויות מחומרים מיוחדים ומספקות אבטחה נוספת. צוות הפורצים שלנו מיומן ומכיר בטכניקות המתקדמות ביותר כדי לפתוח את הדלת בצורה מהירה ואפקטיבית.

בין אם זה בית מגורים, עסק מסחרי, או מבנה ציבורי, אנחנו יכולים לספק לך את השירות המקצועי ביותר בתחום פורץ דלתות בנתיבות. צוות המומחים שלנו זמין 24/7 ומוכן לספק לך עזרה מיידית ומקצועית.

צור קשר עםנו עכשיו כדי לקבוע פגישה או לקבל מידע נוסף על שירותינו המקצועיים בפורץ דלתות בנתיבות. אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתוח את הדלת לעולם חדש של אבטחה וביטחון!

פורץ כספות

לחץ כאן

פורץ כספות

אם אתם מחפשים שירותי פריצת כספות אמינים ומקצועיים, הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים שירותי פריצת כספות 24 שעות, כולל כספות ביתיות, כספות משרדיות וכספות גדולות. בנוסף לפריצת כספות, אנו מציעים גם שירותי תיקון והשמשת כספות. השירותים שלנו זמינים 24 שעות ביממה. ,
למידע נוסף

פורץ כספות בנתיבות

ברוכים הבאים לשירותי הפורץ כספות המקצועיים שלנו בנתיבות!

אנו חברה מובילה בתחום פתיחת ואבטחת כספות בנתיבות והסביבה. אנו מתמחים בספק מגוון שירותים כדי לענות על כל צרכי הפתיחה, תיקון והתקנה של הכספות שלך.

שירותים המוצעים על ידינו כוללים:

1. כספת דיגיטלית: אנו מתמחים בפתיחת כספות דיגיטליות המספקות אבטחה גבוהה. אם נתקעת עם כספת דיגיטלית או נדרשת התקנה חדשה, צוות הפורצים שלנו יבצע את השירות במקצועיות ובטוחה על מנת לפתוח או להתקין כספת דיגיטלית בצורה מוקפדת.

2. כספת ביתית ומשרדית: אנו מספקים שירותי פריצה, תיקון והתקנה של כספות ביתיות ומשרדיות. עם צוות המומחים שלנו, תוכל להיות בטוח כי כספתך תפתח או תתוקן בדיוק ובלתי ניתנת לפריצה.

3. כספות גדולות: אנו מתמחים גם בפריצה ובטיפול בכספות גדולות, המשמשות לאחסון רב ערכים. בעזרת הכלים והטכניקות המתקדמות שלנו, צוות המנעולנים שלנו יפתח את הכספות וימזער את הנזק כדי לשמור על התוכן שלכם.

4. שירותי תיקון כספות: אנו מספקים שירותי תיקון ותחזוקה של כספות שנפתחו או ניסיון פריצה בהן. צוות המומחים שלנו יתקן את הכספת ויפחית כל נזק שנגרם בתהליך.

תיקון מנעול לכספת

5. התקנת כספות: אנו מספקים גם שירות התקנה מקצועית של כספות חדשות. צוות המומחים שלנו יתייעץ לך בבחירת הכספת המתאימה לצרכיך ויבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ובטוחה.

אנחנו מאמינים במקצועיות, אמינות ושירות לקוחות מעולה. אנו פה כדי לספק לך את הפתרון הטוב ביותר לכל צרכי הפורץ כספות בנתיבות. צור קשר עםנו עכשיו כדי לקבוע פגישה או לקבל מידע נוסף על שירותינו המקצועיים בפורץ כספות בנתיבות. אנחנו כאן כדי לעזור לך לשמור על ערכים חשובים ולתת לך שקט נפשי מוחלט!

 

טפט לדלת

לחץ כאן

טפט לדלת

טפט לדלת הוא פתרון יעיל ופשוט לשדרוג הבית בצורה מהירה וזולה. בנוסף, טפט לדלת יכול להוסיף לדלת מספר יתרונות נוספים. הוא מסייע לשמור על דלתות ישנות, מגיע עם דבק מתקדם שמאפשר תפיסה חזקה ועמידה לאורך זמן.
למידע נוסף

טפט לדלת

התקנת טפט לדלת בנתיבות – פותחים לכם דלתות (מעוצבות).

אנחנו חברה מובילה בתחום התקנת טפט לדלתות ואנו גאים להציע לכם שירות מקצועי ואיכותי ביותר. אנו מבטיחים להפוך את הדלתות שלכם לנקודת עניין מרהיבה ומושקעת באמצעות הטפט המדהים שאנו מתקינים.

איכות הטפט:
אנו מתייחסים לאיכות כמובחנת ובאה לידי ביטוי בכל שירות שאנו מספקים. הטפט שאנו משתמשים בתהליך ההתקנה הוא ידידותי לסביבה, עמיד ובאיכות גבוהה. אנו מבטיחים שהטפט ייתן מראה מרהיב לדלתות שלכם ויכול להחדיר את האווירה והסגנון שאתם מחפשים.

קטלוג עשיר:
אנו מציעים קטלוג עשיר של מעל 700 דגמים של טפטים מובחרים. מתוך מגוון זה, תוכלו לבחור את הטפט המושלם שיתאים לטעמכם ולעיצוב הבית. עשרות צבעים, דוגמאות וסגנונות יעזרו לכם למצוא את האופציה המושלמת שתשדרג את הדלתות בצורה מוחלטת.

טפט לדלת רב בריח

מחירים ללא תחרות:
אנו דואגים להציע לכם את השילוב הטוב ביותר של איכות ומחיר. המחירים שלנו הם ללא תחרות וזה בזכות היחסים הטובים שיש לנו עם ספקים ויצרנים. אנו מבטיחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם ותהנו מעיצוב מודרני ואיכותי לדלתות שלכם במחיר הוגן.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי לקבל ייעוץ אישי ופתרונות מותאמים אישית לצרכים שלכם. אנו כאן כדי להבטיח שהדלתות שלכם ישתדרגו לרמה הבאה עם הטפט המושלם.

לחצו כאן למידע מעמיק בנושא חידוש דלתות 

החלפת צילינדר

לחץ כאן

החלפת צילינדר לדלת

אנו מבצעים החלפת צילינדר לדלת במהירות וביעילות. אנחנו מתאימים את הצילינדר למנגנון הקיים בדלת כדי להבטיח תאימות מושלמת. החלפת צילינדר לדלת תתבצע בצורה מקצועית, יעילה ובמחיר הוגן. צוות המומחים שלנו זמין 24/7 וישמח לסייע לכם בכל בעיה או שאלה בנושא.
למידע נוסף

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר לדלת בנתיבות – מחיר זול:

1. החלפת צילינדר משונן פשוט: אנחנו מתמחים בהחלפת צילינדרים משוננים פשוטים בדלתות בנתיבות. הצילינדרים שאנו משתמשים הם איכותיים ומותאמים במדויק לדלתות שלך. צוות המנעולנים שלנו יבצע את ההחלפה בצורה מקצועית ומהירה כך שתוכל להרגיש שקט נפשי ובטוח בביתך.

2. החלפת צילינדר סטנדרטי: אנו יכולים להחליף צילינדר סטנדרטי בדלתות שלך. הצילינדרים שאנו מתקינים הם ברמה גבוהה ומותאמים לצרכיך המיוחדים. צוות המנעולנים שלנו יתייעץ לך בבחירת הצילינדר המתאים ויבצע את ההחלפה במקצועיות מוחלטת.

3. צילינדר רב בריח: אנו מציעים החלפת צילינדר רב בריח בדלתות שלך. הצילינדרים הרב בריח שאנו משתמשים מספקים שכבת אבטחה נוספת לדלת ומגבירים את הרמה הבטיחותית. תוך החלפת הצילינדר, אנחנו נדאג להתאים את הרב בריח בצורה מדויקת כך שיתאים לדלת הקיימת שלך.

החלפת צילינדר רב בריח

4. צילינדר Mul-T-Lock: אנחנו מתמחים בהתקנת צילינדרים Mul-T-Lock המובילים בתחום האבטחה. הצילינדרים של Mul-T-Lock מציעים מערכות אבטחה חזקות ומתקדמות, כולל מנגנון פריצה מתקדם. ניתן להתקין את הצילינדרים הללו בדלתות שונות והם יעניקו לך רגש של ביטחון מוחלט.

5. צילינדר לדלת מוגן פריצה: אנחנו מציעים החלפת צילינדר לדלת מוגן פריצה. הצילינדרים המוגנים מספקים הגנה מתקדמת נגד פריצות וניסיונות חדירה לדלת. כל הצילינדרים שאנו מתקינים מעניקים מערכת אבטחה חזקה ומהווה פתרון אידיאלי לשמירה על ביתך ועל בטחונך.

6. צילינדר למנעול חכם: אנו מתמחים בהתקנת צילינדרים למנעולים חכמים. הצילינדרים החכמים מאפשרים שליטה מרחוק וניהול חכם של המנעולים באמצעות מכשירים ניידים כמו טלפונים חכמים או טאבלטים. באמצעות הטכנולוגיה הזו, ניתן לנעול ולפתוח את הדלתות בצורה מרחוק ולשלוט בהן בצורה נוחה ומאובטחת.

בקיצור, אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי החלפת צילינדרים לדלתות בנתיבות. תוך שימוש בצילינדרים איכותיים ומתקדמים, צוות המומחים שלנו יבצע את ההחלפה במקצועיות ויבטיח לך אבטחה ושקט נפשי מרביים. צרו קשר עם צוות המנעולנים שלנו כדי לקבל המלצות אישיות ולקבוע פגישה להתייעצות והתקנת הצילינדר המתאים לך.

מנעולן רכב

לחץ כאן

מנעולן רכב

שירותי מנעולן רכב מקצועיים. אני מספק שחזור ושכפול מפתחות לרכב במקום, אני מתמחה גם בביטול קודן לרכבים, כולל רכבים חשמליים. אני מציע גם שירותי תיקון סוויץ לרכבים, כולל שיפוץ. אני משתמש בציוד מקצועי ובטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח שהפעולות יבוצעו בצורה בטוחה ואמינה. אני זמין 24/7.
למידע נוסף

מנעולן רכב בנתיבות

אם אתה מעוניין לקבל תיאור מקיף של השירותים שלנו כמנעולן רכב בנתיבות. הנה תיאור השירותים שאנחנו מציעים:

1. פריצת רכבים: אנחנו מתמחים בפתיחת רכבים נעולים. בעזרת טכניקות מתקדמות וכלים מתאימים, צוות המנעולנים שלנו מבצע פתיחת רכבים בצורה מקצועית ובטוחה, מבלי לגרום נזק לרכב.

2. שחזור מפתחות לרכב: אנו מספקים שירות שחזור מפתחות לרכבים. במקרים שבהם איבדת את המפתחות שלך או נעלמו מהן, צוות המנעולנים שלנו יכול ליצור מפתחות חדשים במיוחד לרכב שלך על ידי שימוש בטכנולוגיות וציוד מתקדם.

3. שכפול מפתחות: אנחנו מסוגלים לשכפל מפתחות קיימים לרכבים בדיוק ובמהירות. בעזרת ציוד מתקדם ומקצועי, צוות המנעולנים שלנו יכול להכין מפתחות חדשים שיתאימו לנעילה ולביצוע פעולות שונות ברכב שלך.

שכפול שלט לרכב

4. קידוד שלטים: אנו מספקים שירות קידוד שלטים לרכבים. אם איבדת את השלט לרכב שלך או הוא ניזוק, אנחנו יכולים לקידוד שלט חדש על מנת שתוכל לשלוט על מערכת הנעילה והאבטחה של הרכב.

5. ניתוק קודן לרכב: במקרים שבהם קודן הרכב שלך ניזוק או נחקק, אנחנו מסוגלים לבצע ניתוק קודן. זה יעזור למנוע גישה לרכב על ידי אנשים לא מורשים ויאפשר לך להרגיש שליטה וביטחון מלאים על הרכב שלך.

6. תיקון והחלפת סוויץ' לרכב: אנחנו יכולים לתקן או להחליף סוויץ' (מתגים) לרכב שלך. במידת הצורך, צוות המנעולנים שלנו יבצע את התיקון המתאים על מנת להחזיר את פעולת הנעילה והשליטה ברכב שלך לתפקוד המלא.

תיקון סוויץ לרכב
החלפת סוויץ לרכב

אנחנו מבטיחים שירות מקצועי, אמין ואיכותי ביותר ללקוחותינו. אנו זמינים 24/7 ומבצעים את השירותים ביעילות ובמהירות. צור קשר איתנו כדי לקבל עזרה מיידית ואת הפתרון המתאים לך כמנעולן רכב בנתיבות.

 

 

מחירון - מנעולן כללי

 • ביקור מנעולן 249 - 149 ₪

  הזמנת מנעולן לאבחון תקלה - דמי ביטול

 • פריצת מנעול תליה 549 - 249 ₪
 • התקנת צילינדר משונן 299 - 199 ₪

  צילינדר סטנדרטי לדלת עץ, דלת אלומיניום

 • החלפת צילינדר לדלת 649 - 299 ₪

  דלת פלדלת סטנדרטית

 • פריצת סגר עליון 549 - 299 ₪
 • התקנת סגר עליון לדלת 299 - 149 ₪
 • פריצת דלת עץ 349 - 249 ₪
 • פריצת דלת טרוקה 499 - 249 ₪
 • פריצת דלת פלדלת 399 - 299 ₪
 • החלפת מנגנון רב-בריח 699 - 549 ₪
 • החלפת מנגנון חוסם 1399 - 999 ₪
 • החלפת ידיות לדלת 399 - 249 ₪

  ידית סטנדרטית לפי סוג הדלת

 • התקנת מנעול כספת לדלת 699 - 399 ₪
 • גומי איטום לדלת 299 - 249 ₪
 • גומי איטום לממד 549 - 399 ₪
 • קיצור דלת ממד 799 - 599 ₪
 • פריצת מנעול תיבת דואר 249 - 199 ₪

מחירון - לרכב

 • ביקור מנעולן רכב 249 - 149 ₪

  הזמנת מנעולן לאבחון תקלה - דמי ביטול

 • מחיר פריצת רכב 349 - 249 ₪
 • פריצת רכב גרמני 699 - 399 ₪

  רכבי נעילת וואקום

 • פריצת רכבי יוקרה 499 - 899 ₪
 • תיקון / החלפת סוויץ 849 - 349 ₪
 • ניתוק קודן לרכב 649 - 299 ₪
 • שכפול מפתח לרכב 549 - 249 ₪
 • שחזור מפתח לרכב 1849 - 499 ₪

מחירון - כספות

 • דמי ביקור 249 - 149 ₪

  הזמנת מנעולן לאבחון תקלה - דמי ביטול

 • פריצת כספת ביתית 399 -249 ₪
 • פריצת כספת דיגיטלית 449 - 249 ₪
 • פריצת כספת משרדית 599 - 399 ₪
 • פריצת כספות ענק 1499 - 699 ₪
 • תיקון כספת ביתית 449 - 249 ₪
 • תיקון כספת משרדית 649 - 399 ₪
 • תיקון כספות ענק 1699 - 799 ₪
 • החלפת מנעול כספת ביתית 349 - 199 ₪
 • החלפת מנעול כספת משרדית 449 - 299 ₪
 • החלפת מנעול כספות ענק 1199 - 599 ₪

מנעולנים בסביבה

החלפת צילינדר

מנעולן בנתניה

צור קשר המלצות פורץ מנעולים פורץ רכבים פריצת דלת פורץ כספות טפט לדלת החלפת צילינדר מנעולן רכב מחירון ניווט: צור קשר המלצות פורץ מנעולים פורץ

קרא עוד »
החלפת צילינדר במבשרת ציון

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה שירותי פריצה ומנעולנות 24 שעות לחץ כאן לחיוג מהיר: 050-7511372 דירוג לקוחות (501) החלפת מנעול ב שירותי מנעולן ופריצת מנעולים ברעננה הצוות של

קרא עוד »
Gold forging for the door

מנעולן בכפר סבא

צור קשר המלצות פורץ מנעולים פורץ רכבים פריצת דלת פורץ כספות טפט לדלת החלפת צילינדר מנעולן רכב מחירון ניווט: צור קשר המלצות פורץ מנעולים פורץ

קרא עוד »