מנעולן בלוד

שירותי פריצה ומנעולנות 24 שעות

דירוג לקוחות
דירוג לקוחות (338)
פורץ דלתות
פורץ דלתות בלוד

תוכן עניינים

שירותי מנעולנות בלוד

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים לרבות מנעולים לרכב ומפתחות לרכב. מנעולן בלוד מתמחה בנעילות, שחזור מפתחות, פריצת כספות, תיקוני פריצה, החלפת מפתח שאבד ועוד. אנחנו מציעים שירותים 24/7 ללקוחות תושבי העיר. מנעולן לוד הוא אדם שיכול לפתוח דלתות נעולות, מכוניות, כספות ומנעולים אחרים על ידי שימוש במפתחות או פריצת מנעול. אנחנו גם מייצרים מפתחות חדשים למנעולים. מנעולנים עשויים לעבוד בחברה, להיות עצמאים או להחזיק בעסק משלהם. בעיר לוד אני נקרא לרוב לפרוץ דלתות לרכב ולכספות כאשר אנשים שוכחים את המפתחות שלהם. מנעולנים מתקינים גם אמצעי אבטחה בבתים כגון מנעולי חלונות, מנעולי דלתות ובריחים.

על מנת להשיג את המנעולן הטוב ביותר בלוד, חשוב לעשות מחקר לפני כן. חפשו חברה בעלת מוניטין שקיימת כבר זמן מה ויש לה הרבה ביקורות חיוביות באתר האינטרנט שלה. אתם יכולים גם לבקש המלצות מחברים ובני משפחה, או פשוט לחץ כאן וחייג אלינו >>> 050-7511372

מי אנחנו?

'מגן אברהם – רשת מנעולנים ארצית'  מספקת את כל שירותי המנעולנות בלוד. המנעולנים אצלנו הם אנשי מקצוע מיומנים אשר אחראים על התקנת ותיקון מנעולים, כספות ומפתחות. אנו גם עוזרים בפתיחת מכוניות שננעלו על ידי בעליהם. אנחו חברה המספקת שירותי מנעולן לכל תושבי לוד. לחברה צוות של אנשי מקצוע מיומנים הזמינים 24/7 לשרת אתכם. בין אם אתם צריכים פורץ כספות או מנעולן רכב, אנו נהיה שם לשירותכם. על מנת לפרוץ לרכב שלך כשאתה נועל את עצמך בחוץ, למנעולן בלוד יש את הכלים והכישורים הנכונים לעשות זאת במהירות וביעילות. כמו כן, החברה מספקת שירותי שכפול מפתחות למי שאיבד את המפתחות או שכח אותם בבית.

מנעולן בלוד מספק שירותים ללקוחות ביתיים ומסחריים. אצלנו תוכלו למצוא את המנעולן האמין ביותר בלוד.

פורץ רכבים
פורץ רכבים בלוד

קצת מידע על העיר לוד:

לוד היא עיר השוכנת במחוז המרכז בישראל, כ-20 ק"מ מתל אביב ו-45 ק"מ מירושלים. אוכלוסייה בלוד מונה כ-40,000 איש. לוד הוקמה בשנת 1924 על ידי חברי התנועה הציונית שביקשו להקים יישוב חקלאי ליד ירושלים. לוד נקראה על שמה של לודז' שבפולין מכיוון שהיא הוקמה על אדמה שהייתה שייכת ליהודים שעלו לישראל ממזרח אירופה.

אתם שואלים - אנחנו עונים

מנעולנים הם אנשי מקצוע המיומנים בתחום המנעולים והמפתחות. הם יכולים לספק מגוון שירותים, כגון שכפול מפתחות, תיקון מנעולים, התקנת מנעולים ואפילו חיתוך מפתחות.

ישנן דרכים רבות למצוא מנעולן מומלץ מלוד והסביבה. אתה יכול לבקש המלצות מחברים או משפחה או לחפש באינטרנט ביקורות והמלצות.

מנעולנים בלוד ניתן למצוא במקומות רבים. עם זאת, לא כולם אמינים. אם אתם צריכים לוודא שהרכוש שלכם מוגן, חשוב להזמין מנעולן אמין ומהיר שיגיע במהירות בעת הצורך. מנעולן אמין ניתן למצוא ברוב אזורי לוד. מנעולן מהיר יגיע תוך פחות מ-20 דקות.

אם אתם מחפשים מנעולן בלוד, אנחנו כאן כדי לעזור.

אנו חברת מנעולנות המציעה את השירותים והמחירים הטובים ביותר. אנחנו בעסק יותר משני עשורים וזו הסיבה שיש לנו את כל הידע והניסיון הנדרשים. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים לרבות מנעולן רכב, פורץ רכבים בלוד, שכפול מפתחות ועוד.

ניתן להשיג אותנו בכל שעה ביום או בלילה מכיוון ששירות החירום שלנו 24/7 זמין תמיד כדי לסייע לך.

הפתרון המומלץ ביותר הוא להזמין מנעולן להחלפת צילינדר. החלפת צילינדר תאפשר לכם לפתוח את הדלת ללא כל נזק למנגנון המנעול שלכם.

עבודות מנעולנות בלוד

פורץ מנעולים בלוד

פורץ מנעולים בלוד יכול לעזור לכם לפרוץ מנעולים, לפתוח מנעולים ולהתקין מנעולים. מנעולן בלוד הוא איש מקצוע שיכול לעזור לכם במגוון משימות הקשורות למנעולים. הוא יכול לפרוץ מנעולים אם הם נעולים או תקועים, לפתוח קופסאות מנעולים ולהתקין מנעולים חדשים לבית או למשרד.

כמה מהבקשות הנפוצות ביותר מלקוחות בלוד הן:

 • פריצת מנעול שננעל או נתקע
 • פתיחת מנעול ללא נזק
 • התקנת מנעולים חדשים לבתים או משרדים
 • פריצת מנעול תיבת דואר בלוד
 • פריצת דלת טרוקה
 • החלפת צילינדר בלוד
 • פריצת דלתות
 • פריצת מנעול כספת לדלת

מנעולן לוד הוא איש מקצוע שיכול לפתוח מנעול במהירות ובלי לפגוע בו. לעתים קרובות אני והצוות שלי נקראים לפתוח מנעולים שנתקעו, ננעלו במפתח שגוי או נשברו. פריצת מנעולים היא מיומנות הכוללת פתיחת מנעולים ללא מפתחות. פריצת מנעולים היא מיומנות שקיימת כבר מאות שנים. פורץ מנעולים הוא מישהו שיש לו את הידע והכישורים לפרוץ מנעולים. פריצת מנעול יכולה להתבצע עם מגוון כלים, עם זאת, הכלי הנפוץ ביותר בשימוש על ידי כרסום מיוחד אשר קודח במנעול בדיוק במידה הנחוצה, לאחר מכן שולפים את הפינים ומבצעים פתיחה לצילינדר או המנעול. מנעולנים הם בדרך כלל אנשי מקצוע מיומנים שיש להם הבנה כיצד מנעולים עובדים וכיצד לפתוח אותם במינימום נזק.

מתי נזמין פורץ מנעולים בלוד?

 1. המפתח אבד או נשבר.
 2. הרכב נעול והמפתח נשכח בתוכו.
 3. הכספת מסרבת להיפתח.
 4. המנעול לשער חלוד או בלוי.
 5. הצילינדר בדלת מסתובב והדלת לא נפתחת.
 6.   הקוד למנעול נשכח.
 7. הסוויץ ברכב נתקע. 

אלו הן רק מספר דוגמאות מתי נזדקק לפורץ מנעולים מורשה.

החלפת מנגנון לדלת בלוד

התקנת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות, בין אם מדובר במנגנון חבוי לדלת אלומיניום, מנגנון לדלת חדר, או מנגנון לדלת חוסם.

מנגנון הדלת הוא החלק החשוב ביותר בכל דלת. זה מה שמרחיק פורצים ופולשים מהבית שלך. מנעול הבריח הומצא בשנת 1878, והוא מורכב מבריח המחליק לתוך חור במשקוף הדלת כדי לשמור על הדלת סגורה היטב. המצאה זו סייעה במניעת פריצות כבר למעלה מ-130 שנה. מנגנון הדלת הוא מתקן המשמש לפתיחה וסגירה של דלת. החלקים העיקריים של מנגנון הדלת הם הידית, הבריחים, מכלול המנעול, וצירים נעים. אם אתם רוצים לשמור על הדלת שלכם כמו שצריך, אתם צריכים להכיר את החלקים האלה. מנגנון דלת הוא מכשיר השולט בפתיחה ובסגירה של דלת. המנגנונים ממוקמים בדרך כלל בחלק הפנימי של הדלת, אם כי חלקם עשויים להימצא גם מבחוץ.

פורץ דלתות בלוד

פריצת דלתות ב   מנעולן דלתות

פריצת דלתות היא דבר שנעשה על ידי מנעולנים, אבל לא בצורה שאתם חושבים. חלק זה מדבר על מה מנעולן עושה כדי לפרוץ דלת. מנעולן בדרך כלל פורץ דלת כאשר הוא צריך להיכנס לתוכה ואין דרך אחרת לעשות זאת. הם ישתמשו בכלים שלהם כדי לפרוץ את הדלת, דבר שניתן לעשות בדרכים שונות בהתאם לסוג הדלת ולמבנה שלה. מנעולן יכול לפרוץ דלתות בלוד אם הוא נקרא לעשות זאת. זהו אחד מהשירותים הרבים שאנו מציעים. פורץ דלתות ללא נזק הוא מישהו שיש לו את המיומנות והכלים לפרוץ דלת במידת הצורך.

החלפת צילינדר בלוד

החלפת צילינדר בדלתות פלדלת, שריונית חוסם, מולטילוק, רב בריח, פנדור, דלת פנים, ודלתות כניסה. צילינדרים לדלת הם חלק נפוץ מהחומרה שנמצאת בדלתות. הם משמשים לנעילה ולפתיחת הדלת. כאשר הם מתיישנים, ניתן להחליף אותם בחדש. החלפת צילינדר לדלת זה לא דבר פשוט כמו שזה נראה, ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. מידת הצילינדר לדלת, סוג הצילינדר (צילינדר גלגל או צילינדר לשון), חלוקת הצילינדר (מיקום הגלגל היושב בצילינדר, ימין-מרכז-שמאל), וכמובן איפוס הצילינדר וסנכרון מול המנגנון. במידה ואחד מהפרמטרים האלו לא בוצע נכון הדלת עלולה להיתקע במצב נעול. החלפת צילינדר לדלת היא אמצעי אבטחה חשוב לשמירה על בטיחות הבית שלך. צילינדרים לדלת חיוניים לביטחון הבית שלך. הם מותקנים על כל הדלתות החיצוניות והם עוזרים למנוע מפולשים לא רצויים להיכנס לבית או לבניין והמשרד שלך.

מה זה צילינדר?

צילינדרים לדלת משמשים ביישומים רבים, ממגורים ועד מסחריים. לרוב הם עשויים מפלדה או פליז, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. צילינדר הדלת יכול להיות גלילי או מלבני בהתאם ליישום. בדרך כלל יש להם חור מנעול להכנסת מפתח או סיבוב הידית כדי לפתוח את הדלת. החלפת צילינדר לדלת הוא תהליך שבו מוציאים את צילינדר הדלת הישן מהדלת ומחליפים אותו בחדש. הסיבות העיקריות להחלפת צילינדרים לדלת הן שיפור האבטחה, התאמה לעיצוב הבית או החלפת צילינדר ישן שהתבלה. החלפת צילינדר לדלת היא משימה לא פשוטה שיכולה להיעשות על ידי מנעולן שהוכשר ולמד זאת. אם לדלת יש בריח שנתקע, תצטרך להחליף גם את המנעול.

החלפת צילינדר בלוד מחיר

עלות החלפת צילינדר לדלת משתנה בהתאם לסוג הצילינדר והמנעול בו אתם משתמשים. ייתכן שתצטרכו להזמין מנעולן שיעזור בהתקנה. מחיר החלפת צילינדר לדלת תלויה בדגם ובחומר. העלות הממוצעת להחלפת צילינדר לדלת היא בין 250-350 ₪ לקבלת הצעת מחיר מדוייקת התקשרו עכשיו ואנו נתאים את סוג הצילינדר ע”פ הצרכים שלכם.

 >> 050-7511372 <<

המפתח מסתובב קשה, מדוע?

לפעמים לא די בכך שהחלפנו צילינדר חדש, ישנם אפשרויות נוספות לבעיה בנעילה. אם המפתח מסתובב קשה וצריך להפעיל לחץ כדי לנעול את הדלת, יתכן שצריך לבצע כיוון ואיזון לדלת, תיקון דלתות בלוד.

כיוון דלת

כיוון דלת עושים במקרים שהדלת איבדה את האיזון, לפעמים הדלת או חלק ממנה נוגע ושמשפש את המשקוף, לעיתים הדלת צונחת בזווית, מה שמקשה לנעול את הדלת, בכדי לכוון את הדלת המנעולן מפרק אותה בזהירות מהצירים, מכוון את הצירים לפי הצורך, אפשרויות הכיוון הן מגוונות, ניתן לכוון לפנים או חוץ המשקוף, אפשרי לכוון את הדלת למעלה או כלפי מטה, וגם לאזן אותה במידה והמשקוף אינו סימטרי.

פריצת דלת טרוקה בלוד

דלת טרוקה היא דלת בעלת ידית קבועה, או דלת מעוצבת ללא ידית חיצונית, הדלת יכולה להיטרק ממשב רוח קל, או מסגירה ידנית שלרוב נגרמת מחוסר תשומת לב. לא פעם הילד סגר את הדלת בדיוק שחזרתם מקניות או אירוע, המפתח נשאר בתוך הבית, או לפעמים בצידו השני של הצילינדר מה שמונע לדלת להיפתח גם אם יש ברשותכם מפתח ביד. פריצת דלת טרוקה לוד מצריכה ידע וניסיון רב בכדי להגיע ללשונית המנגנון מבלי לבצע נזק לדלת או למנעול. שימו לב!!! אין לנסות לבצע פריצה כזו לעולם ללא כלים מתאימים וידע.

התקנת מנעול כספת בלוד (מנעול עליון לדלת)

שירותי פריצה והתקנה למנעול כספת, או בשמו המוכר יותר  'מנעול ג’ואל' , זהו מנעול מיוחד קשה מאוד לפריצה המעניק ביטחון לבית. כיום ידוע שכל פורץ או גנב שנתקל בדלת בעלת מנעול כספת בדלת, הוא פשוט מדלג על הדלת מראש ומבין שהדלת מוגנת יותר משאר המנעולים הרגילים. גם מנעולן שהוזמן לפרוץ דלת עם מנעול כספת עליון לדלת נתקל בקושי וזמן רב לפרוץ מנעול כזה למרות כלי הפריצה הכי איכותיים שיש ברשותו.

התקנת מנעולים בלוד

התקנת מנעול לדלת משרד, מנעול למחסן, מנעול קומבינצייה, מנעול לאופניים, מנעול לאופנועים, ואפילו מנעול לוקר. לכל אלו נזדקק למתקין מנעולים מוסמך. אנחנו מעניקים שירות של התקנת מנעול בלוד גם לאחר פריצה. כל מנעול ושיטת הפריצה שלו, חובה להשתמש בכלי פריצה המתאימים לסוג המנעול עצמו. בלוד יש לנו מנעולנים ופורצי מנעולים מהטובים בתחום. חשוב לוודא עם פורץ המנעולים מראש שיש ברשותו מנעול חלופי עבורכם, בכדי שלא תישארו עם דלת ללא הגנה אף לא לרגע.

פריצת תיבת דואר בלוד

מפתח לתיבת הדואר אבד או נשבר? עברתם לדירה חדשה ומעוניינים לשמור על הפרטיות שלכם גם בתיבת הדואר? לשם כך תזדקקו למנעולן מלוד המתמחה בפריצה או התקנת מנעול לתיבת דואר ללא נזק בדלת התיבה. מנעול תיבת דואר הוא התקן נעילה לאבטחת תיבת דואר, דואר או תיבת מכתבים. מנעולי תיבת דואר הם בדרך כלל בצורת גלילית עם חור בקצה אחד להכנסת מפתח וסיבובו כדי לאבטח את המנעול. לאחר מכן, המפתח נמשך והחור נסגר כדי למנוע חבלה. בישראל מנעולים אלה עשויים בדרך כלל מפליז או נירוסטה. נעילת תיבת דואר משמשת להגנה על תיבות דואר מפני גישה לא רצויה של אנשים לא מורשים כגון גנבים שרוצים לגנוב דואר או להשחית את תיבת הדואר. מנעולי תיבת דואר גם עוזרים לשמור על דואר מפני גשם ושלג בתנאי מזג אוויר קשים. מנעולן תושב העיר יגיע עד אליכם ויבצע את עבודתו נאמנה

פורץ רכבים בלוד

פורץ רכב בלוד הוא מנעולן המתמחה במנעולים ומפתחות לרכב. ניתן להתקשר אלינו בכל שעה ביום או בלילה כדי לספק שירותי פריצת רכבים מהירים, אמינים וחסכוניים.
מפתח הרכב הוא בדרך כלל הפריט החשוב ביותר ברכב. אתם צריכים את זה כדי להתניע את המנוע ולנסוע. אבל מה אתם עושים אם אתם מאבדים את המפתחות שלכם?

לשם כך תזדקקו למנעולני רכב בלוד.

 מנעולן רכב לוד

מנעולן רכב ידע לשחזר את המפתחות, , בדרך שהיא גם תהיה מהירה ואמינה יותר. אם אתם רוצים ללכת בדרך זו, עדיף להזמין מנעולן מיד לאחר איבוד המפתחות . מנעולן רכב יכין עבורכם מפתח חדש במקום. שחזור מפתחות לרכב הוא שירות חירום שעוזר לבעלי רכב להיכנס חזרה לרכבם לאחר שננעלו בחוץ.

שירותי שחזור מפתחות לרכב אינם מיועדים רק למי שננעל מחוץ לרכבו. הם יכולים לשמש גם כדי לעזור לאנשים שאיבדו את המפתחות שלהם או נגנבו אותם
פתיחת רכב היא תהליך שנעשה לרוב על ידי פורץ רכבים. התהליך מתחיל בכך שהפורץ מזהה את הדגם של הרכב אליו הוא רוצה לפרוץ. לאחר מכן הוא מוצא דלת קלה לגישה, בדרך כלל בצד הנהג. לאחר מכן המנעולן מכניס את המפתח שלו וסובב אותו על מנת לפתוח את הדלת.

שירותי מנעולן רכב בלוד נוספים:

 • תיקון סוויץ לרכב
 • קידוד שלט רכב
 • ניתוק קודן
 • שכפול מפתחות לרכב (מפתח חכם, מפתח רגיל, צ'יפ למפתח)
 • תיקון מנעול לרכב
 • שיפוץ מנעול הגה

פורץ כספות בלוד

פורץ כספות בלוד הוא אדם שעבר הכשרה באומנות פתיחת כספות מבלי לפגוע בהן. אנחנו משתמשים בכלים כדי לפתוח את הכספת על ידי קדיחה בתוכה או שימוש בשיטות אחרות כדי לעקוף את המנעול. אנחנו נותנים עצות כיצד להגן טוב יותר על חפצי הערך שלכם.

פורץ הכספות הינו אדם המתמחה בפריצת ופתיחת כספות. הוא ידוע גם כמנעולן כספות. על מנת להיות פורץ כספות מוצלח, יש להבין כיצד כספות פועלות ומה עושה אותן שונות זו מזו. כמו כן, עלינו לדעת כיצד להשתמש בכלים הדרושים לעבודה ולהיות בעלי הבנה בסוגי המנעולים בהם משתמשים בכספות.

השלב הראשון בפריצת כספות הוא לזהות את סוג המנעול שנמצא על הדלת. לאחר מכן צריך להבין איך לעבור את זה. אם מדובר במנעול קומבינציה,או במנעול מפתח, נצטרך למצוא דרך לעקוף את מערכת הנעילה ולפתוח את הדלת משני צידי המסגרות. מנעולני כספות בלוד מומחים בתחום המנעולים והכספות. יש לנו הדרכה כיצד לפתוח את שני סוגי המנעולים ואנו יכולים לספק זאת במהירות, יעילות, ללא נזק.

אנו מבינים את הלחץ והדחיפות שלכם ברגע שהבנתם שיש תקלה בפתיחת הכספת, ולכן פורצי הכספות שלנו בעיר עובדים מסביב לשעון 24 שעות. 

 טפט לדלת בלוד

טפט לדלת זה דרך מצוינת להעניק לבית שלך מראה חדש. זו גם דרך מצוינת להכניס קצת אישיות לבית שלך. ניתן לצפות את הדלת בחלק הפנימי או מבחוץ בלבד. היתרון העיקרי של הדבקת הטפט מבפנים הוא שלא צריך לדאוג שהוא יתלכלך או יינזק מאנשים שעוברים בו. טפטים לדלת הם טרנד שקיים כבר זמן מה. זהו אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בקישוט. יש לזה יתרונות רבים כמו הפיכת הבית שלך למזמין יותר לאורחים וזה גם עוזר לאווירה של הבית שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של טפטים לדלתות ולכולם יש יתרונות ספציפיים משלהם. הסוג הפופולרי ביותר של טפט לדלת הוא טפט ויניל מכיוון שניתן להסיר ולהחליפו בקלות אם תרצו לשנות את סגנון הקישוט שלכם בעתיד. הטפט מיושם בדרך כלל על הדלת ולאחר מכן עוטף את המסגרת כך שיכסה את כולה. בדרך זו, תהיה לך יצירת אמנות יפה על דלתך שתוכל ליהנות ממנה בכל פעם שאתה נכנס או יוצא מהבית או החדר שלך.

להזמנת קטלוג לבחירת טפט לכל סוגי הדלתות התקשרו עכשיו !! 050-7511372

טפט לדלת בלוד
טפט לדלת בלוד

התקנת מצלמות אבטחה בלוד

התקנת מצלמות אבטחה בלוד היא דרך מצוינת לאבטח את ביתכם ולוודא שאתם בטוחים. תהליך ההתקנה יכול להיעשות על ידי מתקין מקצועי, המומלץ למי שרוצה לוודא שהעבודה מתבצעת נכון והוא מקבל את מצלמת האבטחה הטובה ביותר לצרכיו.
מצלמות אבטחה הופכות להכרח בבתים ועסקים רבים. ניתן להתקין מצלמות אבטחה לבית על מנת לספק תחושת ביטחון ושקט נפשי. שירותי התקנת מצלמות אבטחה זמינים עבור בעלי בתים שרוצים לפקח על בתיהם.

בעלי בתים צריכים לשקול את הגורמים הבאים לפני שהם בוחרים מתקין מצלמות אבטחה:

 1.  איכות הציוד שבו הם משתמשים
 2. הניסיון שלהם בהתקנת מצלמות אבטחה
 3. עלות ההתקנת מצלמות

מאמרים נוספים

לקוחות ממליצים

צור קשר