מנעולן בחולון

שירותי פריצה ומנעולנות 24 שעות

דירוג לקוחות
דירוג לקוחות (646)
החלפת צילינדר בחולון
החלפת צילינדר בחולון

שירותי מנעולן, פורץ מנעולים ודלתות, מנעולן רכב, פורץ כספות, מקצועי בחולון והסביבה.

'מגן אברהם-רשת מנעולנים ארצית' כאן עבור תושבי חולון והסביבה. יש לנו צוות שנותן שירות בכל האזורים.  אצלנו כל מנעולן או פורץ בחולון והסביבה עובר בדיקה, מציג תעודות והמלצות מלקוחות ומבית הספר למנעולנות בו למד. לאחר כל קריאה שנשלח אחד מהצוות שלנו, אנו תמיד נשוחח עם הלקוחות לאשר שהם מרוצים מהשירות, המקצועיות, יחס אדיב, וכמובן מחיר הוגן. 'מגן אברהם-רשת מנעולנים ארצית' זכתה לא פעם לביקורות וכתבות ממבקרי מקצועות בישראל כגון: 'יצאת-צדיק' , 'המקצוענים' , 'מידרג' , 'וואלה עסקים' , וכתבות ב'גלובס עסקים', 'גוגל ביזנס'.

בכולן דורגנו 5 כוכבים.

אנו מבצעים את כל סוגי הפריצות והתקנות. פריצת דלתות ומנעולים, פורץ כספות מחולון, התקנת מנעולים, החלפת ידיות ופרזול לדלת, התקנת מנעול כספת (מנעול עליון לדלת), פריצה והתקנת צילינדר לדלת מכל סוג, פורץ רכבים בחולון, פריצת רכבי יוקרה (נעילת וואקום). טפט מעוצב לכל סוגי הדלתות, חידוש דלתות. התקנת מצלמות אבטחה בחולון והסביבה

שירות מהיר, אדיב, ומקצועי.

הצוות שלנו תושבי העיר זמינים 24 שעות. הגעה תוך מספר דקות. השירות ניתן בחולון – אזור – בית דגן.

  

תוכן עניינים

מנעולן בת ים

אתם שואלים - אנחנו עונים

מנעולן בחולון יוכל לפתוח עבורכם כל דלת, לתקן לכם את המנעול או להתקין עבורכם חומרה חדשה. ישנן סיבות רבות מדוע אתה עשוי להזדקק למנעולן בחולון. למשל, אולי המפתח נשבר במנעול או שאולי מישהו נעל את עצמו מחוץ לבית או לעסק

אנו מתמחים בהתקנה, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים, המפתחות והכספות. כמו כן, אנו מספקים ייעוץ אבטחה ללקוחותינו בכל הנוגע לצרכי האבטחה הביתיים או המשרדיים שלהם.

יש לנו ידע נרחב במגמות האחרונות בטכנולוגיית מנעולים כגון מנעולים ביומטריים ומערכות כניסה ללא מפתח.

יש כמה סיבות למצב כזה. לרוב הדלת לא מכוונת – מה שגורם לבריחים להיתקע במשקוף. יכול להיות גם שהמנגנון בלוי. סיבה נוספת שיכולה להיות היא צילינדר שלא יושב במקום (לרוב הבורג שמחזיק את הצילינדר משחורר) או לחילופין לחץ על הצילינדר. (הידוק הברגים סביב הפלטה, או במגן צילינדר).

פריצת דלת טרוקה מצריכה ידע וניסיון רב בכדי להגיע ללשונית המנגנון מבלי לגרום נזק לדלת או למנעול, לא פעם נתקלתי בלקוח שניסה באופן עצמאי לבצע פריצת דלת טרוקה בעזרת בקבוק פלסטיק, במקרה הטוב נגרם נזק לציפוי הדלת או למנגנון, מה שהסתכם בעלות גבוהה יותר, ובמקרה פחות נעים הלקוח נזקק לטיפול עקב חתכים ביד. שימו לב!!! אין לנסות לבצע פריצה כזו לעולם ללא כלים מתאימים וידע. את זה תשאירו לנו בעלי המקצוע.

במה מתמחה מנעולן בחולון?

מנעולנים אחראים על התקנה, תיקון והחלפה של מנעולים. זה כולל בריחים, ידיות דלת, ידיות וחומרה אחרת. ענף המנעולנות הוא אחד הענפים הרווחיים בחולון. למעשה, ישנם הרבה מנעולנים בחולון שמשרתים לקוחות כבר עשרות שנים. מנעולן בחולון היא חברה המספקת שירותי מנעולן לציבור. הם מספקים שירותים כגון התקנת מנעולים, תיקון מנעולים וחיתוך מפתחות. הם יכולים גם לעזור בפתיחת דלתות וחלונות. בחלק זה נדון בנושא מנעולן בחולון. מנעולן הוא אדם המתקן ומתקין מנעולים, מפתחות ושאר התקנים למניעת גישה בלתי מורשית למבנים או לאזורים אחרים. מנעולנים הם חלק חיוני מהקהילה. הם עוזרים לאנשים שאיבדו את המפתחות שלהם, הסתגרו מבתיהם או מכוניותיהם, או צריכים להחליף מנעולים לאחר פריצה. המנעולן צריך להיות נייד ומוכן בכל רגע. ייתכן שהם יצטרכו לנסוע מרחקים ארוכים על מנת להגיע ללקוח והם צריכים להיות מוכנים לכל מצב שעלול להיווצר. פורצי מנעולים הם חלק מהותי מהחברה מכיוון שהם מספקים ביטחון לאנשים ולחפציהם.

פורץ מנעולים בחולון הוא מומחה שיכול לעזור לך בכל הצרכים הקשורים למנעולים ומפתחות. הם יכולים לעזור לך בין אם זה לבית, למשרד או לרכב שלך. כאשר אתה צריך מנעולן, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לחפש אחד באינטרנט או לשאול את החברים והמשפחה שלך אם הם מכירים מישהו שיכול לעזור לך. כדאי גם לוודא שיש להם רישיון. מנעולן הוא אדם המתמחה בהתקנה, תיקון ופתיחה של מנעולים. מנעולן בחולון הוא איש מקצוע שעבר הכשרה להתקנה, תיקון ופתיחת מנעולים.

בין השאר פורץ מנעולים בחולון נייד וזמין 24 שעות לכל סוגי הקריאת.

השירותים שאנו מעניקים בחולון

פורץ מנעולים בחולון

פריצת מנעולים ודלתות בחולון, החלפת מנעול פלדלת, רב בריח או מנעול של דלת כניסה מכל סוג אחר. התקנת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות, בין אם מדובר במנגנון חבוי לדלת אלומיניום, מנגנון לדלת חדר, או מנגנון לדלת חוסם. מנעולן דלתות מקצועי בחולון מלבד פריצה ידע להתקין מנעול חכם (ביומטרי)

מה זה צילינדר?

צילינדרים לדלת משמשים ביישומים רבים, ממגורים ועד מסחריים. לרוב הם עשויים מפלדה או פליז, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. צילינדר הדלת יכול להיות גלילי או מלבני בהתאם ליישום. בדרך כלל יש להם חור מנעול להכנסת מפתח או סיבוב הידית כדי לפתוח את הדלת. החלפת צילינדר לדלת הוא תהליך שבו מוציאים את צילינדר הדלת הישן מהדלת ומחליפים אותו בחדש. הסיבות העיקריות להחלפת צילינדרים לדלת הן שיפור האבטחה, התאמה לעיצוב הבית או החלפת צילינדר ישן שהתבלה. החלפת צילינדר לדלת היא משימה לא פשוטה שיכולה להיעשות על ידי מנעולן שהוכשר ולמד זאת. אם לדלת יש בריח שנתקע, תצטרך להחליף גם את המנעול.

החלפת צילינדר בחולון

החלפת צילינדר לדלת פלדלת, שריונית חוסם, מולטילוק, רב בריח, פנדור, דלת פנים, ודלתות כניסה.

מחיר החלפת צילינדר

עלות החלפת צילינדר לדלת משתנה בהתאם לסוג הצילינדר והמנעול בו אתם משתמשים. ייתכן שתצטרכו להזמין מנעולן שיעזור בהתקנה. מחיר החלפת צילינדר לדלת תלויה בדגם ובחומר. העלות הממוצעת להחלפת צילינדר לדלת היא בין 250-350 ₪ לקבלת הצעת מחיר מדוייקת התקשרו עכשיו ואנו נתאים את סוג הצילינדר ע”פ הצרכים שלכם.

>> 050-7511372 <<

המפתח מסתובב קשה

לפעמים לא דאי בכך שהחלפנו צילינדר חדש, ישנם אפשרויות נוספות לבעיה בנעילה. אם המפתח מסתובב קשה וצריך להפעיל לחץ כדי לנעול את הדלת, יתכן שצריך לבצע כיוון ואיזון לדלת, תיקון דלתות בחולון, פריצת צילינדר לכל סוגי הדלתות בעיר.

פריצת דלת טרוקה בחולון

דלת טרוקה היא דלת שמותקנת ידית קבועה, או דלת מעוצבת ללא ידית חיצונית, הדלת יכולה להיטרק ממשב רוח קל, או מסגירה ידנית שלרוב נגרמת מחוסר תשומת לב. לא פעם הילד סגר את הדלת בדיוק שחזרתם מקניות או אירוע, המפתח נשאר בתוך הבית, או לפעמים בצידו השני של הצילינדר מה שמונע לדלת להיפתח גם אם יש ברשותכם מפתח ביד. פריצת דלת טרוקה בחולון והסביבה מצריכה ידע וניסיון רב בכדי להגיע ללשונית המנגנון מבלי לבצע נזק לדלת או למנעול. שימו לב!!! אין לנסות לבצע פריצה כזו לעולם ללא כלים מתאימים וידע. את זה תשאירו לנו בעלי המקצוע.

מנעול כספת בחולון

התקנת מנעול כספת בחולון (מנעול עליון לדלת):

שירותי פריצה והתקנה למנעול כספת, או בשמו המוכר יותר ” מנעול ג’ואל “, זהו מנעול מיוחד קשה מאוד לפריצה המעניק ביטחון לבית. כיום ידוע שכל פורץ או גנב שנתקל בדלת בעלת מנעול כספת בדלת, הוא פשוט מדלג על הדלת מראש ומבין שהדלת מוגנת יותר משאר המנעולים הרגילים. גם מנעולן שהוזמן לפרוץ דלת עם מנעול כספת עליון לדלת נתקל בקושי וזמן רב לפרוץ מנעול כזה למרות כלי הפריצה הכי איכותיים שיש ברשותו.

התקנת מנעולים בחולון

מנעול לדלת משרד, מנעול למחסן, מנעול קומבינצייה, מנעול לאופניים בחולון, מנעול לאופנועים, ואפילו מנעול לוקר. לכל אלו נזדקק לפורץ מנעולים מוסמך מחולון. כל מנעול ושיטת הפריצה שלו, חובה להשתמש בכלי פריצה המתאימים לסוג המנעול עצמו. בעיר חולון יש לנו מנעולנים ופורצי מנעולים מהטובים בתחום. חשוב לוודא עם פורץ המנעולים מראש שיש ברשותו מנעול חלופי עבורכם, בכדי שלא תישארו עם דלת ללא הגנה אף לא לרגע.

החלפת מנעול לתיבת דואר

המפתח לתיבת הדואר אבד או נשבר? עברתם לדירה חדשה ומעוניינים לשמור על הפרטיות שלכם גם בתיבת הדואר? לשם כך תזדקקו למנעולן  מחולון והאזור המתמחה בפריצה או התקנת מנעול לתיבת דואר ללא נזק בדלת התיבה. מנעולן תושב העיר יגיע עד אליכם ויבצע את עבודתו נאמנה.

מנעול כספת
התקנת מנעול כספת בחולון

פורץ רכבים בחולון

שירותי פריצת רכבים נעשית רק ע”י מנעולן מוסמך! מנעולן ללא ניסיון עלול לגרום לנזק לרכב אם אין ברשותו כלים מתאימים. לרוב אני משתמש בכרית ניפוח ומוט נירוסטה חלק, כך שאין סימני פריצה לרכב. ישנם רכבים בעלי נעילת ואקום (רכב גרמני כמו אאודי, B.M.W, פולקסווגן, ורכבי יוקרה). רכב כזה הפריצה שונה ומצריכה כלים מיוחדים לפריצת הדלת לרכב. כלי בשם LISHI שבעזרתו אני פורץ מנעול לרכב ע'י הורדת הפינים במנעול הכלי מדמה מפתח מקורי.

זמני הגעה מרגע ניתוק השיחה עד 20 דקות באיזור חולון,  אזור, בית-דגן והסביבה. זמינות 24 שעות ביממה.

מנעולן רכב בחולון

מלבד פריצת רכבים בחולון, מנעולן רכב מעניק שירותי תיקון או החלפת סוויץ לרכב, שחזור מפתחות לרכב בחולון, שכפול או קידוד שלטים, שכפול מפתחות, איפוס מפתח ישן מונע גניבות ממחזיק המפתח הישן, הגדרת מפתח חדש לאחר שחזור באמצעות קוד חברה לפי דגם וסוג הרכב, ניתוק קודן או אימבולייזר ועוד.

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן רכב בכל שעה התקשרו ונגיע תוך דקות עד אליכם

פורץ כספות בחולון

לא פעם קורה שהכספת מסרבת להיפתח, לפעמים בגלל סוללות חלשות, או איבוד מפתח כספת, ולפעמים פשוט קוד הכספת נשכח. יש גם בעיות מכניות שנוצרות מבלאי טבעי כמו מנגנון נעילה ישן, מנעול שהתיישן ונתקע וכו’. חשוב במיוחד להזמין פורץ כספות מורשה מחולון בלבד! בצוות שלנו יש מנעולנים פורצי כספות וותיקים ומנוסים בכל סוגי הכספות, החל מכספת בייתית, כספת עסקית, ועד לכספות ענק. המנעולנים שלנו משתמשים בציוד יקר ומיוחד בכדי לפרוץ כל כספת במהירות ויעילות מירבית ללא נזק.

תיקון כספות

בנוסף לפריצת כספות המנעולן שלנו יודע להשמיש כספת שנפרצה, איפוס ושינוי קוד חדש, תיקון כספות, ותחזוק מבוקר לכל כספת.  אנו מבינים את הלחץ והדחיפות שלכם ברגע שהבנתם שיש תקלה בפתיחת הכספת, ולכן פורצי הכספות שלנו בעיר חולון עובדים מסביב לשעון 24 שעות. 

טפט לדלת בחולון

טפט לדלת זהו פתרון מושלם לחידוש דלת פגומה או דהויה. בעבר דלתות אלו היו מצריכות להחליף את הדלת כולה. אנו משתמשים בטפט לדלת באיכות וסטנדרטים גבוהים. איכות החומר חשובה לשמירת הטפט במצבי חום-קור, עמידות החומר, חומר נגד מים, אינו דוהה.

להזמנת קטלוג לבחירת טפט לכל סוגי הדלתות בחולון התקשרו עכשיו !!

טפט לדלת בחולון
טפט לדלת בחולון

מצלמות אבטחה בחולון

התקנת מצלמות אבטחה בחולון והסביבה: מצלמות לדירה- עסק-בניין מגורים- או לחדר לובי. התקנת מצלמות בעלי חיישן תנועה, ראיית לייה, הקלטה אוטומטית, שליטה מהנייד או המחשב. להזמנות התקשרו ונתאם לכם מתקין בחולון והסביבה.

מנעולן בחולון יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק בחולון זהו מנעולן שעבר מבחן חי ללא ידיעתו בתוכנית “יצאת צדיק” ,שימו לב שישנם מנעולנים שאינם עברו, ואף יצאו בלתי צדיקים (במילים עדינות), אך עדיין משתמשים במושג ‘מנעולן יצאת צדיק’ עבור הפרסום. אצלנו בצוות יש מספר מנעולנים צדיקים אמיתים, חלקם זכו במדליית מנעולן יצאת צדיק בחולון, וחלקם לא זכו להשתתף בתוכנית, אך זכו לתואר צדיקים בהרבה גופים שונים כמו מנעולן מידרג, מנעולנים מתנדבים, מנעולן למען הקהילה וכו’.

מנעולן יצאת צדיק בחולון מחיר

לרוב מחיר מנעולן יצאת צדיק גובה מחיר זול יותר משאר המנעולנים, ואף נותנן מחירים נמוכים משוק המנעולנים. אך לא תמיד המחיר חייב להיות נמוך יותר, ישנם מנעולנים שמפרסמים מחיר נמוך מאוד כדי ‘לתפוס את העבודה’, אך שהם מגיעים לבית הלקוח הם מקפיצים מחירים ומנצלים הזדמנויות, לפעמים הם ממציאים תקלות ואפילו יוצרים חבלות במנעול. אצלנו כל פורצי המנעולים בחולון והסביבה עומדים מאחורי המילים שלהם וכמובן אינם מקפיצים מחירים.

עלות השירות תלויה בכמות העבודה שצריך לעשות. ככל שהעבודה מורכבת יותר, כך המחיר גבוה יותר. לדוגמה: החלפת צילינדר בחולון זה לא משהו שלוקח זמן רב למנעולן מיומן, המחיר זול יותר מאשר החלפת מנעול לדלת בחולון.

פורץ מנעולים בחולון
פורץ מנעולים בחולון

לקוחות ממליצים

תגיות חיפוש מנעולן בחולון

מנעולן בחולון | פורץ מנעולים בחולון | מנעולן רכב בחולון | פורץ כספות בחולון | פורץ רכבים בחולון | פורץ דלתות בחולון | פורץ רכב בחולון | פריצת כספת בחולון | מנעולן בחולון יצאת צדיק | החלפת מנעולים בחולון | מנעולים | החלפת צילינדר לדלת בחולון | החלפת צילינדר פלדלת | איך מחליפים צילינדר | איך מחליפים מנעול בדלת | מנעול זול לדלת | החלפת מנעול רב בריח | החלפת מנעול בדלת חוסם | החלפת מנעול מגנטי | החלפת מנעול לדלת עץ | מנעול מומלץ לדלת | מנעול זול לדלת |  מחליף מנעולים | מנעול טביעת אצבע | מנעולן מחליף מנעולים | מנעול אנטר | מנעול חכם | מנעולן מומלץ | מנעולן יצאת צדיק | מנעולן | פורץ דלתות | פורץ מנעולים | תיקון דלת | מתקן דלתות | מנעולנים | מנעולן 24 שעות | מנעולן מורשה | מנעולן מוסמך
| טכנאי מנעולים בחולון | מנעולן זול | מנעולן פורץ | מנעולן לבתים | מנעולנות | מנעולן לעסקים בחולון |