מנעולן בבית שמש

שירותי פריצה ומנעולנות 24 שעות

דירוג לקוחות
דירוג לקוחוחת (464)
התקנת צילינדר
החלפת צילינדר בבית שמש

נתקעתם? מחפשים מנעולן מומלץ בבית שמש? הצוות שלנו זמין 24/7 לכל מטרה.

הצוות שלנו מורכב ממנעולנים מקצועיים, איכותיים, בעלי אישורים ממשטרת ישראל ותעודת מנעולן מוסמך!! כולם תושבי בית שמש, יש בניהם פורצי רכבים, מנעולן כספות, פורץ דלתות, מתקיני מנעולים, מנעולן רכב ועוד. חברי הצוות שלנו כולם בעלי ידע ונסיון בתחום.

תוכן עניינים

קצת עלינו ועל חברי הצוות שלנו

היי, אז שמי אברהם ואני הבעלים של 'מגן אברהם – רשת מנעולנים ארצית'. אני בעצמי מנעולן – פורץ מנעולים מוסמך, מורה מלמד ומכשיר מנעולנים בכל רחבי הארץ. מאחר שנתקלתי בלא מעט "חאפרים" המציגים את עצמם כמנעולנים, גובים מחירים מאוד יקרים, ולרוב עשו יותר נזקים מאשר תיקונים, החלטתי לאתר מנעולנים מקצועיים ואיכותיים בכל הארץ. מנעולן אמיתי גובה מחירים סבירים,מאתר את התקלה תרם התחיל במלאכה. יש לי כיום מספר לא מבוטל של פורצי מנעולים בבית שמש, כולם עברו בדיקה קפדנית, המלצות ותעודות. צוות אדיב, מקצועי, מהיר, ואמין, בעלי המלצות מגופים שונים כגון: 'מידרג',  'המקצוענים', 'יצאת צדיק',  'איזי' ועוד.

מנעולן רכב
פורץ רכבים בבית שמש

שאלות - תשובות

העלות הממוצעת של החלפת צילינדר חדש בבית שמש נעה בין 200 ל- 350 ₪

ישנם צילינדרים מוגני פריצה בעלי כרטיס בקרת שכפול עלותם גבוהה יותר.

למידע נוסף בקרו באתר

 

טעות נפוצה היא לנעול את הרכב ולהשאיר את המפתחות בפנים. זה יכול לקרות גם כאשר אתה ממהר, מוסחת ממשהו או סתם שוכחת. זה לא מצב נדיר וזה יכול לקרות לכל אחד. אולי הסתובבת וחיפשת את המפתחות האבודים שלך, במקרה כזה פשוט התקשר אלינו ונגיע תוך 20 דקות.

 

הסיבות לכך שהכספת לא נפתחת קשורות לרוב לכך שהקוד לא הוזן נכון, או שהסוללה בלוח המקשים מתה. אם שכחת את הקוד, תצטרך לפנות למנעולן שיוכל לפתוח אותו עבורך. אם זו לא אופציה, ייתכן שיהיה עליך לקדוח לתוך הכספת ולפרוץ אותה. אם סוללת לוח המקשים שלך נגמרה, תצטרך להחליף אותה בחדשה לפני שתנסה שוב

 

עלות שחזור מפתח לרכב משתנה מחברה אחת לאחרת. זה תלוי גם בסוג המפתח שצריך לשחזר. באופן כללי, זה עולה בסביבות 350 ל-600 ₪ לחתוך מפתח ולתכנת לרכב חדש. זה כולל עבודה ואת העלות עבור המפתח עצמו.

השירותים שאנו מעניקים לתושבי בית שמש.

פורץ מנעולים בבית שמש

פורץ מנעולים בבית שמש, פריצת מנעול רב בריח, מנעול לדלת כניסה מכל סוג אחר. פריצת מנעולים היא אומנות פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של הרכיבים בתוך המנעול ללא שימוש במפתח. לעתים קרובות נעשה שימוש בפריצת מנעולים כדי לעקוף מנעולים שאינם תקינים או שבורים, או פתיחת מנעולים שננעלו במפתח חירום. סוגי המנעולים הנפוצים ביותר עבורם אנשים לומדים כיצד לבחור הם מנעולי סיכות ומנעולי רקיק.מנעול לדלת משרד, מנעול למחסן, מנעול קומבינצייה, מנעול לאופניים, מנעול לאופנועים, ואפילו מנעול לוקר. לכל אלו נזדקק לפורץ מנעולים מוסמך מבית שמש. כל מנעול ושיטת הפריצה שלו, חובה להשתמש בכלי פריצה המתאימים לסוג המנעול עצמו. בבית שמש יש לנו מנעולנים ופורצי מנעולים מהטובים בתחום. חשוב לוודא עם פורץ המנעולים מראש שיש ברשותו מנעול חלופי עבורכם, בכדי שלא תישארו עם דלת ללא הגנה אף לא לרגע.

תיקון דלתות בבית שמש

אם אתה מגלה שהדלת שלך לא נפתחת או נסגרת, ייתכן שאתה זקוק לתיקון דלת. בבית שמש יש לנו אנשי מקצוע מנוסים שיכולים לעזור לכם בנושאים אלו. אתה יכול להתקשר אלינו ואנו נשלח לביתך מישהו שיעזור לך לפתור את הבעיה. תיקון דלתות הוא שירות שאנו מספקים עבור כל לקוחותינו בבית שמש.אנו מבצעים בנוסף כיוון ואיזון לדלת.

החלפת צילינדר בבית שמש

החלפת צילינדר בדלתות פלדלת, שריונית חוסם, מולטילוק, רב בריח, פנדור, דלת פנים, ודלתות כניסה. צילינדרים לדלת הם חלק נפוץ מהחומרה שנמצאת בדלתות. הם משמשים לנעילה ולפתיחת הדלת. כאשר הם מתיישנים, ניתן להחליף אותם בחדש. החלפת צילינדר לדלת זה לא דבר פשוט כמו שזה נראה, ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון קודם. מידת הצילינדר לדלת, סוג הצילינדר (צילינדר גלגל או צילינדר לשון), חלוקת הצילינדר (מיקום הגלגל היושב בצילינדר, ימין-מרכז-שמאל), וכמובן איפוס הצילינדר וסנכרון מול המנגנון. במידה ואחד מהפרמטרים האלו לא בוצע נכון הדלת עלולה להיתקע במצב נעול. החלפת צילינדר לדלת היא אמצעי אבטחה חשוב לשמירה על בטיחות הבית שלך. צילינדרים לדלת חיוניים לביטחון הבית שלך. הם מותקנים על כל הדלתות החיצוניות והם עוזרים למנוע מפולשים לא רצויים להיכנס לבית או לבניין והמשרד שלך.

מחיר החלפת צילינדר

עלות החלפת צילינדר לדלת משתנה בהתאם לסוג הצילינדר והמנעול בו אתם משתמשים. ייתכן שתצטרכו להזמין מנעולן שיעזור בהתקנה. מחיר החלפת צילינדר לדלת תלויה בדגם ובחומר. העלות הממוצעת להחלפת צילינדר לדלת היא בין 250-350 ₪ לקבלת הצעת מחיר מדוייקת התקשרו עכשיו ואנו נתאים את סוג הצילינדר ע”פ הצרכים שלכם.

 >> 050-7511372 <<

פורץ דלתות בבית שמש

פריצת דלת טרוקה בבית שמש: דלת טרוקה היא דלת שמותקנת ידית קבועה, או דלת מעוצבת ללא ידית חיצונית, הדלת יכולה להיטרק ממשב רוח קל, או מסגירה ידנית שלרוב נגרמת מחוסר תשומת לב.לא פעם הילד סגר את הדלת בדיוק שחזרתם מקניות או אירוע, המפתח נשאר בתוך הבית, או לפעמים בצידו השני של הצילינדר מה שמונע לדלת להיפתח גם אם יש ברשותכם מפתח ביד. פריצת דלת טרוקה בבית שמש מצריכה ידע וניסיון רב בכדי להגיע ללשונית המנגנון מבלי לבצע נזק לדלת או למנעול. שימו לב!!! אין לנסות לבצע פריצה כזו לעולם ללא כלים מתאימים וידע. את זה תשאירו לנו בעלי המקצוע.

מנעול כספת בבית שמש

(מנעול עליון לדלת):

שירותי פריצה והתקנה למנעול כספת, או בשמו המוכר יותר  'מנעול ג’ואל' , זהו מנעול מיוחד קשה מאוד לפריצה המעניק ביטחון לבית. כיום ידוע שכל פורץ או גנב שנתקל בדלת בעלת מנעול כספת בדלת, הוא פשוט מדלג על הדלת מראש ומבין שהדלת מוגנת יותר משאר המנעולים הרגילים. גם מנעולן שהוזמן לפרוץ דלת עם מנעול כספת עליון לדלת נתקל בקושי וזמן רב לפרוץ מנעול כזה למרות כלי הפריצה הכי איכותיים שיש ברשותו.

 פריצת תיבת דואר בבית שמש

המפתח לתיבת הדואר אבד או נשבר? עברתם לדירה חדשה ומעוניינים לשמור על הפרטיות שלכם גם בתיבת הדואר? לשם כך תזדקקו למנעולן תושב בית שמש המתמחה בפריצה והתקנת מנעול לתיבת דואר ללא נזק בדלת התיבה. מדי יום פורצים תיבות דואר ותכולתן נגנבת. זה יכול להיעשות על ידי גניבת תיבת הדואר או פריצה שלה. ישנן דרכים רבות למנוע גניבת תיבת דואר ופריצה. דרך נפוצה היא שימוש במנעול שלא קל לפרוץ אליו, כמו מנעול עם לוח מקשים או כזה שדורש מפתח.

מנעולן תושב העיר יגיע עד אליכם ויבצע את עבודתו נאמנה.

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים בבית שמש

פורץ רכבים בבית שמש

מנעולן פורץ למכוניות באמצעות מוט מתכת דק וגמיש לפתיחת דלת המכונית. המוטות מוכנסים לחלון הרכב ומתמרנים עד שהם פוגעים במנעול. מנעולן יכול לפרוץ לרכב ללא נזק לרכב או לחלונות. טכניקה זו נקראת "פורץ רכבים ללא נזק". הוא פופולרי מכיוון שהוא זול יותר משיטות פריצה מסורתיות למכוניות. מנעולנים משתמשים בשיטה זו כאשר הם נשכרים על ידי לקוחות ששכחו את המפתחות שלהם בבית או איבדו אותם.

ישנם רכבים בעלי "נעילת ואקום" נעילה כזו אינה מאפשרת לפתוח את הדלת דרך הידית, למעשה הפריצה היא אך ורק דרך המנעול,פריצה קשה יותר ומורכבת. פורץ מנעולים למכוניות באמצעות מכשיר שיכול לפתוח את דלתות הרכב מבלי לפגוע במנעולים. מכשיר זה נקרא "לישי" והוא עשוי מסיכות מתכת ומוו. המנעולן מכניס את המכשיר למנעול הדלת, לאחר מכן המנעולן מתחיל בעדינות להוריד את הפינים בתוך המנעול, ולבסוף מזיז אותו למעלה ולמטה כדי לפרוץ לרכב. (המכשיר למעשה מדמה מפתח מקורי לרכב)

 

מנעולן רכב בבית שמש

מנעולן רכב הוא איש מקצוע מיומן המתמחה בתיקון, התקנה והכנת מפתחות חדשים לרכבים. שירותי מנעולן רכב חיוניים לאנשים שאיבדו את המפתחות שלהם. אם אתם בבית שמש וזקוקים למנעולן רכב, נוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי מנעולנות רכב הכוללים:

  • פתיחת הנעילה של המכונית מבפנים או מחוצה לו.
  • החלפת מנעול לרכב, מפתח ההתנעה, תיקון סוויץ ומתג ההתנעה לכל דגמי הרכבים כולל אאודי, ב.מ.וו, סיטרואן, פיאט, פורד, הונדה, יונדאי ווולוו.
  • פתיחת מכוניות נעולות מבלי לפגוע בהן באמצעות מכשיר מיוחד שניתן להשתמש בו על כל סוגי מנגנוני הנעילה לרכב (כולל מקומיים וזרים).

מנעולן רכב בבית שמש הינו שירות אשר ניתן על ידי מנעולנים המתמחים בפתיחת מנעולים לרכב. מנעולנים בדרך כלל נושאים מגוון כלים ומסוגלים לפתוח כל סוג של מנעול לרכב. גם למנעולני רכב יש ידע על מערכות אבטחה לרכב ויכולים לייעץ כיצד לשפר את האבטחה של הרכב שלך. אנשים רבים מתקשרים למנעולן רכב כאשר איבדו את המפתחות או נגנבו, אך הם נקראים גם כאשר יש מצב חירום כמו מפתח שאבד בתוך הרכב, או כאשר מישהו פרץ לרכב.

פורץ כספות בבית שמש

מנעולן הוא איש מקצוע מיומן אשר אחראי על התקנה, תחזוקה ותיקון של מנעולים ושאר התקנים הנלווים. המנעולנים נקראים לרוב לפרוץ כספות כאשר השילוב נשכח או כאשר המפתח אבד. מנעולן בבית שמש יכול לספק שירותי פריצת כספות לאנשים הזקוקים לעזרה בפתיחת כספת. פורץ כספות הוא אדם שיש לו את הכישורים לפרוץ כספות.

פורץ כספות מומחה יידע בדרך כלל איך לפרוץ כספת במקרה שהיא ננעלה בצורה לא נכונה על ידי הבעלים.

כספת הביתית היא מקום שבו אנשים מאחסנים את חפצי הערך והמסמכים החשובים שלהם. בדרך כלל הוא מוסתר בארון או מאחורי מסגרת תמונה. פריצות עדיין מתרחשות ולא תמיד קל למנוע אותן. כספות ביתיות עשויות בדרך כלל ממתכת עם בטנה עמידה באש והן מאובטחות במנעולים כבדים. המנעולן יוודא שהכספת מאובטחת מספיק כדי שפורצים לא יוכלו לפרוץ אליה.

 

פורץ כספות
פריצת כספת בבית שמש

טפט לדלת בבית שמש

טפטים לדלת בבית שמש הם טרנד הולך וגובר בעיר זו.

ציפוי הדלת הוא דרך לכסות את הצבע הישן והמתקלף בדלת שלך ולהעניק לה מראה חדש. ציפוי דלתות הוא הפתרון המושלם לאנשים שרוצים לשמור על מראה הדלת שלהם חדש, אבל לא רוצים להשקיע זמן רב בתחזוקה. ניתן ליישם את הציפוי ישירות על הדלת ומגן עליה מפני שריטות ונזקים אחרים.

טפט לדלת רב בריח זהו רעיון מושלם בכדי לחדש את הטפט המיושן שמגיע עם הדלת. יש לנו מגוון עצום של טפטים מכל צבע וסגנון. התקשרו עכשיו בכדי לקבל קטלוג לטפטים שלנו.

050-7511372

טפט לדלת בבית שמש

מצלמות אבטחה בבית שמש

מצלמות האבטחה בבית שמש מותקנות על מנת להעניק תחושת ביטחון וביטחון לתושבים. תהליך ההתקנה אינו קל, הוא מצריך הרבה תכנון וסבלנות מטעם מתקין המצלמות.

הצעד הראשון בעת התקנת המצלמות הוא לקיים פגישה עם הלקוח בה הם דנים בצרכיו ובהעדפותיו. לאחר מכן, מתקין המצלמות בודק אם יש לו מספיק משאבים כמו כבלים, שקעי חשמל וכו'. ברגע שהדרישות הללו מתקיימות, הוא מתחיל בהתקנת המצלמות הפיזיות. לאחר מכן הוא מתקין כל תוכנה נחוצה במערכת המחשב שתשמש לצפייה בצילומים ממצלמות אלו. לאחר השלמת תהליך זה, הוא מגדיר את כל ההגדרות השונות עבור סוגים שונים של זיהוי תנועה כגון אזורים ספציפיים או אזורים שבהם תנועות יפעילו התראה או התראה.

בבית שמש מותקנות כיום הרבה מצלמות אבטחה. מצלמות אלו הותקנו על מנת להגן על אזרחי בית שמש ולהבטיח את בטיחותם. התקנת מצלמות האבטחה הללו זכתה להצלחה. הם עזרו להפחית את שיעורי הפשיעה והם גם עזרו במניעת טרור.

בבית שמש, עיר במרכז ישראל, גובר הצורך במצלמות אבטחה. יש הרבה סיבות אפשריות לצורך זה. חלק מהסיבות הללו כוללות:

  1. הגידול בוונדליזם ובפשיעה וכן היעדר נוכחות משטרתית
  2. הגידול בפיגועים שהתרחשו בעיר
  3. הגידול בסחר ובשימוש בסמים
  4. היעדר מצלמות אבטחה ברחובות הציבוריים

התקנת מצלמות אבטחה יכולה לעזור לשפר את הבטיחות בעיר על ידי הרתעת פשע וטרור.

לקוחות ממליצים

צור קשר

תגיות חיפוש מנעולן בבית שמש:

מנעולן בבית שמש | פורץ מנעולים בבית שמש | מנעולן רכב בבית שמש | פורץ כספות בבית שמש | פורץ רכבים בבית שמש | פורץ דלתות בבית שמש | פורץ רכב בבית שמש | פריצת כספת בבית שמש | מנעולן בבית שמש יצאת צדיק | החלפת מנעולים בבית שמש | מנעולים | החלפת צילינדר לדלת בבית שמש | החלפת צילינדר פלדלת | איך מחליפים צילינדר | איך מחליפים מנעול בדלת | מנעול זול לדלת | החלפת מנעול רב בריח | החלפת מנעול בדלת חוסם | החלפת מנעול מגנטי | החלפת מנעול לדלת עץ | מנעול מומלץ לדלת | מנעול זול לדלת |  מחליף מנעולים | מנעול טביעת אצבע | מנעולן מחליף מנעולים | מנעול אנטר | מנעול חכם | מנעולן מומלץ | מנעולן יצאת צדיק | מנעולן | פורץ דלתות | פורץ מנעולים | תיקון דלת | מתקן דלתות | מנעולנים | מנעולן 24 שעות | מנעולן מורשה | מנעולן מוסמך
| טכנאי מנעולים | מנעולן זול | מנעולן פורץ | מנעולן לבתים | מנעולנות | מנעולן לעסקים |