הצהרת נגישות – מנעולן מגן אברהם

ברוכים הבאים לאתר המגן אברהם. אנחנו מאמינים במערכת שוויון ונגישות ומתעדכנים תמיד את האתר שלנו כדי להבטיח שהוא יהיה נגיש לכל מבקר. אנו מאמינים שכולם צריכים להיות מסוגלים ליהנות מהשירותים והתוכן שאנו מציעים באתר שלנו.

תוכן האתר:
אנו מתקדמים במידה המירבית להבטיח נגישות מלאה לאתר שלנו. התוכן והמידע באתר מועברים בצורה ברורה ונגישה, ואנו משתמשים בתגיות ובמבנה מתאים לסיווג תוכן האתר.

ניווט:
באתר שלנו, ניווט הוא פשוט וידידותי למשתמש. התפריטים והקישורים מאורגנים בצורה ברורה ונגישה, כך שתוכלו למצוא את התוכן שאתם מחפשים בצורה נוחה ומהירה.

תמונות ורזולוציה:
אנו משתמשים בתמונות באתר שלנו בצורה אחראית ושיקולית. אנו משתדלים לספק תמונות עם תיאורים רלוונטיים ולהקטין את גודל הקובץ של התמונות על מנת לשפר את זמן הטעינה של האתר. כמו כן, אנו מבצעים בדיקה רציפה לוודא שתמונות הרקע והתמונות המסופקות באתר לא מונעות את הגישה או מצריכות התנדבות מיותרת כדי לקרוא אותן.

תכנים נוספים:
אנו מבצעים מאמצים נוספים כדי להבטיח את נגישות התוכן באתר שלנו לכל המבקרים. דפים באתר מועברים בלי פקקים בכל תכנית עיוורים או טכנולוגיות דפדוף נוספות. אנו תומכים בכלים וטכנולוגיות שונות בכדי להקל על הקריאה והשימוש באתר.

שאלות וביקורות:
אנחנו מוקדים על חווית המשתמש ומקשיבים לביקורות והערות שלכם. אם נתקלתם בקושי לגשת לתוכן או אם יש לכם הצעות לשיפור, אנא צרו איתנו קשר. אנחנו מוכנים לעזור ולשפר את חווית הגישה שלכם.

אנחנו רואים בחשיבות רבה את נגישות האתר ומבצעים מאמצים רבים כדי להבטיח חווית משתמש נוחה ונגישה לכל המבקרים. הנה כמה מהכלים והתכונות שאנו משתמשים בהם בסרגל ניווט צף מצידו השמאלי של האתר :

1. הגדל טקסט: באתר שלנו, ניתן להגדיל את גודל הטקסט בקלות באמצעות הכפתורים המיועדים לכך. תוכלו להתאים את הגודל לצרכים האישיים שלכם ולקרוא את התוכן בקלות ובנוחות.

2. הקטן טקסט: כמו שיש לנו כלי להגדלת טקסט, יש לנו גם כלי להקטנת טקסט. תוכלו להתאים את גודל הטקסט לצרכים שלכם במידה שיש לכם צורך בכך.

3. גווני אפור: אנו מבצעים שימוש בגווני אפור באתר שלנו כחלק ממערכת ניגודיות גבוהה. השימוש בצבעים נוגדים מקל על הקריאה ועשוי לסייע לאנשים המתמודדים עם קשיי ראיה או אי נוחות בקריאה בגוונים עזים או בהירים.

4. ניגודיות גבוהה והפוכה: התעקשנו על ניגודיות גבוהה באתר שלנו כך שהטקסט והרקע יהיו ברורים וברורים לקריאה. אנו מספקים ניגודיות הפוכה כדי להבטיח חווית משתמש טובה גם לאנשים עם צרכים מיוחדים.

5. רקע בהיר: האתר שלנו כולל רקע בהיר, המסייע בקריאת הטקסט בצורה ברורה ומובנת. זה מספק חווית קריאה נוחה ומקלה על התמצאות באתר.

6. הדגשת קישורים: אנו מדגישים את הקישורים באתר שלנו באמצעות עיצוב מיוחד או תחתון ומשנה. זה עוזר לקוראים לזהות את הקישורים בקלות ולנווט באתר בצורה נוחה.

7. פונט קריא: אנחנו משתמשים בפונטים קריאים וברורים באתר שלנו. זה מבטיח קריאות מיטבית לתוכן ומקל על הבנתו.

נכון לעכשיו, אנחנו עובדים על הוספת כלים נוספים לאתר שיתמוך בנגישות עוד יותר גבוהה. עם זאת, אנו מודעים לחשיבות הנגישות ומחויבים להמשיך לשפר אותה בכל הנוגע לאתר שלנו. אנא צרו איתנו קשר אם יש לכם הערות, בקשות או הצעות לגבי נגישות האתר.

תודה על ביקורך באתר המגן אברהם. אנחנו עושים מאמצים רבים כדי להבטיח נגישות מרבית ונוחות מקסימלית לכל המבקרים. אנא צרו איתנו קשר אם יש לכם שאלות, בקשות או הערות בנושא נגישות.